Розмова з "важкими" підлітками складна, але необхідна
Співробітники кримінальної міліції у справах дітей Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області, спільно з колегами з лінійного відділення на ст. «Чернігів» та кримінально-виконавчої інспекції, в рамках операції «Канікули» провели профілактичну зустріч з підлітками, які перебувають на обліку, та їх батьками.
Сам формат зустрічі був вибраний не випадково, адже найчастіше батьки таких неповнолітніх розбишак лише здогадуються про їхні витівки. В ході невимушеної розмови у формі діалогу, правоохоронці розповіли неповнолітнім правопорушникам про ті загрози, які несе їм їхня поведінка та невеселі перспективи відповідальності за протиправні вчинки.
Старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей ЧМВ УМВС капітан міліції Людмила Хотимченко ознайомила присутніх з деякими статтями Кримінального і Адміністративного кодексів України, які найчастіше порушують підлітки, звернулася до батьків з деякими порадами щодо методів виховання та контролю за своїми неслухняними чадами.
Майор внутрішньої служби Юлія Василенко - заступник начальника КВІ ЧМВ Державної пенітенціарної служби ознайомила підопічних та їх батьків з деякими юридичними поняттями та термінами, розповіла про види покарань за найбільш поширені правопорушення та провела паралель між підлітками, які пройшли «тюремні університети» і законослухняною молоддю, порівнявши перспективи молодого покоління у майбутньому житті.
На завершення правоохоронці висловили сподівання, що юні бешкетники не перейдуть ту небезпечну грань, яка зіпсує усю їх подальшу долю, а підлітки запевнили правоохоронців у тому, що засвоїли почуте та зробили правильні висновки і ніколи не звернуть на криву стежку протиправної поведінки.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.