Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 21:09:36

“Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади”

02.02.2012   08:28Агенцiя

Дводенний тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою проходить сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Захід призначений для працівників управлінь та відділів облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення контролю.

У відкритті семінару взяли участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, заступник директора Центру Петро Підгайний та начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації Олена Легейда.

Перше заняття було присвячено вивченню питань зміцнення виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, моніторинга стану виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, звернень депутатів усіх рівнів та підготовки щомісячних і щоквартальних аналітичних матеріалів.

Протягом навчання слухачі матимуть змогу ознайомитися з основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади, з проблемами модернізації державної служби та державного управління, комп’ютеризації документообігу та контролю за виконанням документів, технологією прийняття управлінських рішень; вивчатимуть основи правотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень та організації діяльності державного службовця місцевих державних адміністрацій.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.