Відкривається “Зимова школа журналістики”
“Молода Просвіта” та Всеукраїнська газета “Сіверщина”, за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради оголошують прийом заявок на участь у “Зимовій школі журналістики”, яка проходитиме у Чернігові 11 лютого – 31 березня 2012 року.
До участі запрошується молодь, яка прагне отримати знання і спробувати себе в журналістиці.
Заняття вестимуть фахівці журналістики – Василь Чепурний (Сіверщина), Олег Головатенко (Високий Вал), Владислав Савенок (Українські новини) та Інеса Фтомова.
Попередня програма:
11 лютого вступна частина (жанри журналістики),
18 лютого інформація/прес-реліз,
25 лютого репортаж,
3 березня інтерв’ю,
10 березня підсумкове заняття,
17 березня журналістська етика,
24 березня стаття,
31 березня заключна частина.
Відвідування всіх елементів програми, дискусій та неофіційних зустрічей обов’язкове, і є підставою для отримання свідоцтва про участь у Школі.
Відібрані учасники мають сплатити реєстраційний внесок у розмірі 40 гривень. Кількість місць обмежена, тому подана заявка не гарантує участі.
Для участі необхідно до 9 лютого 2012 р. надіслати заповнену АНКЕТУ на адресу siverco@ukr.net з поміткою “анкета на участь у Зимовій школі”.
Про результати добору учасників сповістять 10 лютого.
http://siver.com.ua/news/vidkrivaetsja_zimova_shkola_zhurnalistiki/2012-01-31-9456
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.