У "Школі молодого журналіста" відбулись останні тренінги
Проект «Школа молодого журналіста» виходить на фінішну пряму. Громадські діячі Павло Пущенко та Вероніка Рибак провели 11 грудня останні тренінги для його учасників. Втім, окрім тренінгів на молодих журналістів в останні тижні проекту чекає ще низка освітніх заходів.
Вероніка Рибак, керівник громадського центру «Час», провела тренінг, присвячений міжособистісній комунікації. Разом зі слухачами вона змоделювала типові життєві ситуації, аби продемонструвати відмінності у різних моделях спілкування. Учасники заходу також обговорили, якими комунікативними навичками повинен володіти журналіст та як краще поводитися з різними співрозмовниками. Звернули увагу і на те, яким чином людина приймає рішення під впливом суперечливих повідомлень.
Голова Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» Павло Пущенко розповів учасникам про громадську журналістику. Молоді журналісти обговорили з експертом мотивації, які підштовхують громадян до такої діяльності, та її вплив на суспільство. Мова йшла і про відмінності громадської журналістики, з одного боку, від професійної, з іншої — від звичайної соціальної активності в Інтернеті. Учасники також торкнулися теми особистих відносин журналістів з представниками влади.
Зосередитися на певній тематиці, не йти на компроміси з совістю та орієнтуватися на те, щоб змінити країну на краще — такі поради для громадського журналіста дав Павло Пущенко.
Заняття 11 грудня стало останнім у низці тренінгів «Школи молодого журналіста», які відбувалися з жовтня. Попереду у учасників школи — прес-тур до Києва на дебати щодо сланцевого газу, екскурсія на поліграфічно-видавничий комбінат «Десна», а також підсумкове завдання — випуск власного газетного номеру.
«Школа молодого журналіста» діятиме у Чернігові до кінця року. З початку жовтня у її рамках відбулися п'ятнадцять медіатренінгів для старшокурсників, які цікавляться роботою ЗМІ, та журналістів-початківців, а також прес-тур до м. Прилуки.
Проект реалізує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства» за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».
Валерій Сорокін, координатор проекту «Школа молодого журналіста»
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.