Посадовці Менщини ознайомилися з складовими Стратегії сталого розвитку Чернігівської області
Семінар в місті Мена «Практика підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм» було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації кадрів у співпраці з Менською районною радою 10 грудня.
В рамках виїзного семінару-тренінгу посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці та депутати Менського району дізналися про специфіку розроблення Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року, а також отримали інформацію про можливості участі в обговоренні її основних складових та внесенні відповідних пропозицій.
Також учасники семінару ознайомилися з можливостями презентації території як одного з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій, основними складовими та «підводними каменями» успішної презентації. Було також презентовано можливості Економічного порталу Чернігівської області, показано, де саме можна отримати інформацію про ринки збуду своєї продукції, налагодження співпраці з іноземними та вітчизняними підприємствами тощо.
Проводили семінар працівники Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Тетяна Ворожбит – головний спеціаліст відділу моніторингу виконання цільових програм та Ярослав Охріменко – заступник начальника управління – начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression