Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 08:49:47

"Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення"

08.12.2014   11:58

На факультеті господарського права і соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ в рамках Тижня права 4 грудня відбувся науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення», в якому взяли участь науковці, юристи практики, викладачі та студенти факультету.

Із привітанням на адресу учасників наукового семінару та вступним словом виступила декан факультету господарського права і соціального забезпечення, д.ю.н., проф. С.О. Ніщимна. Зокрема, акцентувала увагу на тому, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідність до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу.

До участі в семінарі були запрошені: викладач циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України підполковник внутрішньої служби, д.ю.н. С.І. Халимон, начальник курсу стройової частини Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України майор внутрішньої служби П.В. Велігорський, які виступили з тематичними доповідями («Загальна характеристика Державної пенітенціарної служби України» та «Перспективи розвитку Державної пенітенціарної служби України»).

Обговорення доповідей супроводжувалися відео-презентаціями, які підготували студенти факультету господарського права і соціального забезпечення Максима Поламаренко «Пенітенціарна служба за часів царизму», Руслана Люблінського «Пенітенціарна система за років Радянської влади», Тетяни Крамар «Перебудовчі процеси пенітенціарної системи незалежної України», Богдана Буренка «Державна пенітенціарна служба України: завдання повноваження та структура», Олександра Телімана «Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: управління, заклади та установи», Валерія Басовича «Навчальні заклади ДПтС України».

З доповіддю «Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ» та заключним словом виступив старший викладач кафедри правового регулювання економіки факультету господарського права і соціального забезпечення Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати семінару побажав учасникам успіхів у навчанні, натхнення, творчої наснаги, як в практичній роботі, так і на викладацькій ниві.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).