Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:51:54

Студенти і викладачі солідарні у поглядах щодо хабарів

08.12.2014   06:59

Викладачі, студенти і представники громадськості сьогодні зібралися знову за круглим столом, щоб продовжувати боротьбу із корупцією, яка набула масштабних розмірів у ВНЗ України і області зокрема.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання». Проект реалізується громадською організацією «Громадський центр «ЧАС».

В основу обговорення було покладено розгляд результатів проведеного опитування. Віце-президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» ознайомив учасників зустрічі із результатами відповідей викладачів і студентів стосовно корупційної діяльності, які були оформлені у вигляді діаграм.

То ж найцікавіше те, що серед 500 опитуваних майже однакова кількість і студентів, і викладачів вважають, що у хабарництві обидві сторони винні однаково.

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Вероніка Рибак презентувала учасникам круглого столу проект Меморандуму щодо запровадження напрацьованих механізмів та рекомендацій з подолання корупції в розглянутих учбових закладах. Всі долучилися до його розгляду і певної корекції та доповнень.

У результаті плідної праці, Меморандум було підписано і у найближчому майбутньому кожен ВНЗ області отримає цей документ, як наглядний посібник, який буде нагадувати абсолютно всім учасникам навчального процесу про те, що «КОРУПЦІЯ – ЦЕ ЗЛО!».

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини