Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:26:19

В Чернігові розглянули нові аспекти викладання предмету "Захист Вітчизни"

03.12.2014   08:10

У Чернігові на базі Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни» міських загальноосвітніх шкіл. Організували і провели захід офіцери військової частини, активісти громадської організації «Чернігів патріотичний» та фахівці Управління освіти Чернігівської міської ради.

Під час зборів розглядалися нові аспекти роботи викладача, шляхи вирішення проблемних питань та новітня методика викладання предмету «Захист Вітчизни».

- Формування свідомої готовності юнака до служби в Збройних Силах України має відбуватися у рамках єдиного навчально-виховного процесу, - зауважив у своєму виступі викладач військової кафедри одного з чернігівських ВУЗів полковник запасу Сергій Колобилін. – Ми зібралися з метою обміну досвідом та відпрацювання результативного підходу до викладання предмету, зокрема, з врахуванням ситуації в нашій країні, яка сьогодні фактично веде неоголошену війну.

Під час заходу головна увага приділялася розгляду норм Міжнародного гуманітарного права, методичних рекомендацій щодо формування знань учнів за новою програмою та обговоренню вимог щодо якісної організації й проведення навчально-польових зборів. Викладачі поділились досвідом проведення занять з предмету «Захист Вітчизни» та використання в навчальному процесі досвіду, набутого під час антитерористичнорї операції. Також розглядалися можливості спільної роботи з керівництвом військових комісаріатів, частин, центрів допризовної підготовки тощо.

Учасники зборів дійшли згоди, що якість навчання молоді суттєво залежить від рівня навчально-матеріальної бази, а також визначили алгоритм дій щодо її поліпшення, визначилися з основними підходами до військово-патріотичного виховання учнів.

На завершення заходу кожен з викладачів отримав збірку сучасних методичних матеріалів, які були розроблені науковцями кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4 грудня: цей день в Україні і світі

4 грудня: цей день в Україні і світі 09:09

ДЕНЬ 651 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 651 RUSSIAN AGRESSION

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.