Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 15:26:19

В Чернігові розглянули нові аспекти викладання предмету "Захист Вітчизни"

03.12.2014   08:10

У Чернігові на базі Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни» міських загальноосвітніх шкіл. Організували і провели захід офіцери військової частини, активісти громадської організації «Чернігів патріотичний» та фахівці Управління освіти Чернігівської міської ради.

Під час зборів розглядалися нові аспекти роботи викладача, шляхи вирішення проблемних питань та новітня методика викладання предмету «Захист Вітчизни».

- Формування свідомої готовності юнака до служби в Збройних Силах України має відбуватися у рамках єдиного навчально-виховного процесу, - зауважив у своєму виступі викладач військової кафедри одного з чернігівських ВУЗів полковник запасу Сергій Колобилін. – Ми зібралися з метою обміну досвідом та відпрацювання результативного підходу до викладання предмету, зокрема, з врахуванням ситуації в нашій країні, яка сьогодні фактично веде неоголошену війну.

Під час заходу головна увага приділялася розгляду норм Міжнародного гуманітарного права, методичних рекомендацій щодо формування знань учнів за новою програмою та обговоренню вимог щодо якісної організації й проведення навчально-польових зборів. Викладачі поділились досвідом проведення занять з предмету «Захист Вітчизни» та використання в навчальному процесі досвіду, набутого під час антитерористичнорї операції. Також розглядалися можливості спільної роботи з керівництвом військових комісаріатів, частин, центрів допризовної підготовки тощо.

Учасники зборів дійшли згоди, що якість навчання молоді суттєво залежить від рівня навчально-матеріальної бази, а також визначили алгоритм дій щодо її поліпшення, визначилися з основними підходами до військово-патріотичного виховання учнів.

На завершення заходу кожен з викладачів отримав збірку сучасних методичних матеріалів, які були розроблені науковцями кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.