Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:53:56

В Чернігові розглянули нові аспекти викладання предмету "Захист Вітчизни"

03.12.2014   08:10

У Чернігові на базі Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни» міських загальноосвітніх шкіл. Організували і провели захід офіцери військової частини, активісти громадської організації «Чернігів патріотичний» та фахівці Управління освіти Чернігівської міської ради.

Під час зборів розглядалися нові аспекти роботи викладача, шляхи вирішення проблемних питань та новітня методика викладання предмету «Захист Вітчизни».

- Формування свідомої готовності юнака до служби в Збройних Силах України має відбуватися у рамках єдиного навчально-виховного процесу, - зауважив у своєму виступі викладач військової кафедри одного з чернігівських ВУЗів полковник запасу Сергій Колобилін. – Ми зібралися з метою обміну досвідом та відпрацювання результативного підходу до викладання предмету, зокрема, з врахуванням ситуації в нашій країні, яка сьогодні фактично веде неоголошену війну.

Під час заходу головна увага приділялася розгляду норм Міжнародного гуманітарного права, методичних рекомендацій щодо формування знань учнів за новою програмою та обговоренню вимог щодо якісної організації й проведення навчально-польових зборів. Викладачі поділились досвідом проведення занять з предмету «Захист Вітчизни» та використання в навчальному процесі досвіду, набутого під час антитерористичнорї операції. Також розглядалися можливості спільної роботи з керівництвом військових комісаріатів, частин, центрів допризовної підготовки тощо.

Учасники зборів дійшли згоди, що якість навчання молоді суттєво залежить від рівня навчально-матеріальної бази, а також визначили алгоритм дій щодо її поліпшення, визначилися з основними підходами до військово-патріотичного виховання учнів.

На завершення заходу кожен з викладачів отримав збірку сучасних методичних матеріалів, які були розроблені науковцями кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Останні новини Чернігівщини

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.