Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 23:49:49

Чернігівці ЗА позитивний погляд!!! ФОТОрепортаж

02.12.2014   09:57Агенцiя

У понеділок, 1 грудня, біля торговельного центру «Мега-центр» відбувся флеш-моб «Позитивний погляд» присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДОМ.

Флешмоб «Позитивний погляд» покликаний візуалізувати проблеми, породжені ВІЛ-інфекцією, СНІДом, дискримінацією та стигматизацією ВІЛ-інфікованих людей, привернути увагу громадськості через призму креативного висвітлення проблеми до проблеми толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛСНІДом.
Флешмоб включав в себе:

-    Написання на паперовому серці «Я,__________, солідарний з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, можу порозумітися з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, дивлюся на світ з позитивом», «Я, _________, проти дискримінації ВІЛ-позитивних людей».
-    Прикріплення свого напису до тантамарески «Дивлюся з позитивом!!!»;
-    Фотосессія на фоні тантамарески з написом «Погляд на світ очима позитивної людини», використовуючи вуса, бороди, губи на паличці для того, щоб зробити світ ще позитивнішим.

Організатори флешмобу: Чернігівський ліцей для обдарованої сільської молоді, Чернігівська недержавна громадська організація «Міський молодіжний центр «Жменя», Всеукраїнська мережа ЛЖВ (Чернігівське відділення).

Флеш-моб відбувся за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року» та за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF).

У флеш-мобі взяло участь приблизно 120 небайдужих чернігівців та гостей міста, серед них і фахівці відділу інклюзивного навчання ЧОІППО ім.К.Д. Ушинського, адже проблема створення інклюзивного середовища для ВІЛ – позитивних дітей є і досі невирішеною.

Учасники флеш-мобу в такий інтерактивний цікавий спосіб ще раз впевнились, що у сучасному світі ми всі маємо прагнути до толерантності та мирного вирішення конфліктів, тому дуже важливо пропагувати ставлення до життя в яскравих барвах, толерантне ставлення до людей, незважаючи на їх хвороби, колір шкіри, освіту, матеріальний стан тощо.

Регіна Гусак
Голова Правління НГО «ММЦ «Жменя»

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.