Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 12:15:48

Чернігівці ЗА позитивний погляд!!! ФОТОрепортаж

02.12.2014   09:57Агенцiя

У понеділок, 1 грудня, біля торговельного центру «Мега-центр» відбувся флеш-моб «Позитивний погляд» присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДОМ.

Флешмоб «Позитивний погляд» покликаний візуалізувати проблеми, породжені ВІЛ-інфекцією, СНІДом, дискримінацією та стигматизацією ВІЛ-інфікованих людей, привернути увагу громадськості через призму креативного висвітлення проблеми до проблеми толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛСНІДом.
Флешмоб включав в себе:

-    Написання на паперовому серці «Я,__________, солідарний з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, можу порозумітися з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, дивлюся на світ з позитивом», «Я, _________, проти дискримінації ВІЛ-позитивних людей».
-    Прикріплення свого напису до тантамарески «Дивлюся з позитивом!!!»;
-    Фотосессія на фоні тантамарески з написом «Погляд на світ очима позитивної людини», використовуючи вуса, бороди, губи на паличці для того, щоб зробити світ ще позитивнішим.

Організатори флешмобу: Чернігівський ліцей для обдарованої сільської молоді, Чернігівська недержавна громадська організація «Міський молодіжний центр «Жменя», Всеукраїнська мережа ЛЖВ (Чернігівське відділення).

Флеш-моб відбувся за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року» та за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF).

У флеш-мобі взяло участь приблизно 120 небайдужих чернігівців та гостей міста, серед них і фахівці відділу інклюзивного навчання ЧОІППО ім.К.Д. Ушинського, адже проблема створення інклюзивного середовища для ВІЛ – позитивних дітей є і досі невирішеною.

Учасники флеш-мобу в такий інтерактивний цікавий спосіб ще раз впевнились, що у сучасному світі ми всі маємо прагнути до толерантності та мирного вирішення конфліктів, тому дуже важливо пропагувати ставлення до життя в яскравих барвах, толерантне ставлення до людей, незважаючи на їх хвороби, колір шкіри, освіту, матеріальний стан тощо.

Регіна Гусак
Голова Правління НГО «ММЦ «Жменя»

Останні новини Чернігівщини

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

Чернігів: вулиця Кирпоноса вже знову відкрита для проїзду

Чернігів: вулиця Кирпоноса вже знову відкрита для проїзду 11:52

Вулиця Кирпоноса відсьогодні вже відкрита для проїзду, по ній пішов і громадський транспорт – як автобуси, так і тролейбуси.

Ніжин: орієнтовна дата відкриття садочків визначена на 9 червня

Ніжин: орієнтовна дата відкриття садочків визначена на 9 червня 11:46

28 травня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги 10:51

Для когось карантин – це період вимушеної бездіяльності, а для когось – можливість розпочати нові цікаві проєкти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини