Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:59:05

У Чернігові вчителі будуть популяризувати енергозбереження серед учнів

29.11.2014   11:13Агенцiя

На запрошення керівника відділу “Виховної роботи та здорового способу життя” Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Д. Ушинського Злобіної Олени Олексійовни, була проведена інформаційна зустріч по темі “Енергозбереження” з викладачами навчальних закладів Чернігівської області в рамках проекту “Муніципальна енергетична реформа”.

Під час зустрічі учасники отримали інформацію, щодо нових тарифів на опалення, про можливості заощаджувати на опаленні.

Крім того разом з учасниками були розглягуті способи втримання тепла у приміщеннях. Для вчителів районних шкіл – це дуже важлива та своєчасна інформація, адже питання економії є важливим для маленьких шкіл бюджети яких є досить обмеженими. Піднімалися питання заощадження і інших енергоресурсів, таких як вода та електрична енергія. Використання енергозберігаючих ламп може дати суттєву економію для шкіл на протязі навчального року.

Кожен отримав інформаційні матеріали-нагадування. Розмістивши ці матеріали в школах вчителі будуть привертати увагу до цих стратегічних питань. Звичайно, що в один момент неможливо змінити свідомість людей, яка формувалась десятиріччями, та навіть якщо буде використана хоча б частка отриманої інформації - це буде корисно, як для школи, так і для самих дітей. Адже звички які закладаються в дитячому віці мають вплив на все життя.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини