Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 15:33:06

У Чернігові вчителі будуть популяризувати енергозбереження серед учнів

29.11.2014   11:13Агенцiя

На запрошення керівника відділу “Виховної роботи та здорового способу життя” Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Д. Ушинського Злобіної Олени Олексійовни, була проведена інформаційна зустріч по темі “Енергозбереження” з викладачами навчальних закладів Чернігівської області в рамках проекту “Муніципальна енергетична реформа”.

Під час зустрічі учасники отримали інформацію, щодо нових тарифів на опалення, про можливості заощаджувати на опаленні.

Крім того разом з учасниками були розглягуті способи втримання тепла у приміщеннях. Для вчителів районних шкіл – це дуже важлива та своєчасна інформація, адже питання економії є важливим для маленьких шкіл бюджети яких є досить обмеженими. Піднімалися питання заощадження і інших енергоресурсів, таких як вода та електрична енергія. Використання енергозберігаючих ламп може дати суттєву економію для шкіл на протязі навчального року.

Кожен отримав інформаційні матеріали-нагадування. Розмістивши ці матеріали в школах вчителі будуть привертати увагу до цих стратегічних питань. Звичайно, що в один момент неможливо змінити свідомість людей, яка формувалась десятиріччями, та навіть якщо буде використана хоча б частка отриманої інформації - це буде корисно, як для школи, так і для самих дітей. Адже звички які закладаються в дитячому віці мають вплив на все життя.

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.