Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:48:35

Цікаві події у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

29.11.2014   10:32Агенцiя

Студентське життя у Чернігівському інституті МАУП завжди насичене різними змістовними заходами. Листопад видався швидкоплинним, але дуже продуктивним з точки зору подій.

Відвідування виставки «Петриківка – душа України» петриківського розпису дійсно наповнила студентську душу позитивними, яскравими емоціями.

25 листопада у приміщенні інституту відбувся брейн-ринг «Lumen intellects» - «Світло розуму». Ведучий брейн-рингу – Семенець Валерій, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради провів захід на високому професійному рівні. У грі взяли участь три команди: «Ерудит» –економічний факультет ЧІ МАУП, «Десна» – юридичний факультет ЧІ МАУП та «Діти Феміди» – ЧНТУ, факультет господарського права та соціального забезпечення. Протягом інтелектуальної гри задавались цікаві нестандартні питання на логічне мислення та винахідливість в галузі правознавства. За результатами гри перше місце посіла команда «Ерудит», друге – команда «Діти Феміди», третє - команда «Десна».В якості призів за активну участь команди отримали дипломи та сувеніри у вигляді «мудрих» сов.

26 листопада заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент ЧІ МАУП Назарко Світлана Олексіївна організувала та провела зі студентами 3-го курсу економічного факультету нашого інституту «круглий» стіл на тему: «Актуальні проблеми маркетингу та реклами в освіті». На початку заходу Буковська Ольга Олекандрівна, к. пс. н, доцент провела міні-тренінг на тему «Самореалізація на ринку праці», розповіла про те, які вміння та навички потрібно мати, аби вдало себе презентувати роботодавцю. Далі студенти виступили з доповідями на такі теми: «Специфіка маркетингової діяльності на ринку освітніх послуг» – Ковальчук Діана; «Перепідготовка фахівців» – Прокопчук Ольга; «Презентація ЧІ МАУП» – Тацоха Євгенія; «Сегментація ринку освітніх послуг» – Костюк Наталія; «Рейтинг вузу як його реклама» – Стось Вікторія; «Сучасні заклади освіти України» - Лавріненко Вячеслав; «Фінансова політика вузів України» - Костюк Наталія.

27 листопада під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Козинець Олени Гаврилівни також був проведений «круглий» стіл на тему: «Голодомор 1932-1933 років в Україні та його наслідки». Перед студентами було поставлено завдання знайти інформацію про голодомор на Чернігівщині у спогадах мешканців тих районів, де саме студенти проживають. Таким чином учасники «круглого» столу дізналися про страшні події тих часів та вшанували пам’ять загиблих під час голодомору в Україні.

 

Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини