Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 16:36:55

Цікаві події у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

29.11.2014   10:32Агенцiя

Студентське життя у Чернігівському інституті МАУП завжди насичене різними змістовними заходами. Листопад видався швидкоплинним, але дуже продуктивним з точки зору подій.

Відвідування виставки «Петриківка – душа України» петриківського розпису дійсно наповнила студентську душу позитивними, яскравими емоціями.

25 листопада у приміщенні інституту відбувся брейн-ринг «Lumen intellects» - «Світло розуму». Ведучий брейн-рингу – Семенець Валерій, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради провів захід на високому професійному рівні. У грі взяли участь три команди: «Ерудит» –економічний факультет ЧІ МАУП, «Десна» – юридичний факультет ЧІ МАУП та «Діти Феміди» – ЧНТУ, факультет господарського права та соціального забезпечення. Протягом інтелектуальної гри задавались цікаві нестандартні питання на логічне мислення та винахідливість в галузі правознавства. За результатами гри перше місце посіла команда «Ерудит», друге – команда «Діти Феміди», третє - команда «Десна».В якості призів за активну участь команди отримали дипломи та сувеніри у вигляді «мудрих» сов.

26 листопада заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент ЧІ МАУП Назарко Світлана Олексіївна організувала та провела зі студентами 3-го курсу економічного факультету нашого інституту «круглий» стіл на тему: «Актуальні проблеми маркетингу та реклами в освіті». На початку заходу Буковська Ольга Олекандрівна, к. пс. н, доцент провела міні-тренінг на тему «Самореалізація на ринку праці», розповіла про те, які вміння та навички потрібно мати, аби вдало себе презентувати роботодавцю. Далі студенти виступили з доповідями на такі теми: «Специфіка маркетингової діяльності на ринку освітніх послуг» – Ковальчук Діана; «Перепідготовка фахівців» – Прокопчук Ольга; «Презентація ЧІ МАУП» – Тацоха Євгенія; «Сегментація ринку освітніх послуг» – Костюк Наталія; «Рейтинг вузу як його реклама» – Стось Вікторія; «Сучасні заклади освіти України» - Лавріненко Вячеслав; «Фінансова політика вузів України» - Костюк Наталія.

27 листопада під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Козинець Олени Гаврилівни також був проведений «круглий» стіл на тему: «Голодомор 1932-1933 років в Україні та його наслідки». Перед студентами було поставлено завдання знайти інформацію про голодомор на Чернігівщині у спогадах мешканців тих районів, де саме студенти проживають. Таким чином учасники «круглого» столу дізналися про страшні події тих часів та вшанували пам’ять загиблих під час голодомору в Україні.

 

Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Водій мопеда пред’явив патрульним посвідчення, яке може бути підробленим

Водій мопеда пред’явив патрульним посвідчення, яке може бути підробленим 16:36

Вихідними один з екіпажів патрульної поліції на вулиці Шевченка зупинив за порушення правил дорожнього руху мопед М Zip.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).