Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 17:34:29

"ЧАС" вступив в комунікацію з молоддю

28.11.2014   17:30Агенцiя

27 листопада в приміщенні громадської організації «Громадський центр «ЧАС» пройшов тренінг «Комунікативні вміння».

Участь у безкоштовному тренінгу змогли взяти усі бажаючі заздалегідь зареєструвавшись.
Тренінг проводила керівник громадської організації та психолог за освітою – Рибак Вероніка. Одразу на початку заходу, вона зазначила, що комунікативні вміння можна лише напрацьовувати на практиці.

Після чого усі 2,5 години молоді люди лише виконували вправи та грали. Під «ЧАС» тренінгу учасники тренінгу змогли і посумувати, і посміятися і просто поспілкуватися.

«Кожен тренінг для мене особисто – дуже важливий. Саме під час тренінгів, я сама вчуся у учасників.

Так було і сьогодні. Сподіваюся ми і надалі будимо вчитися один у одного. У нас вже є постійні учасники і це вже великий плюс», - сказала керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС».

Після тренінгу Рибак Вероніка запропонувала усім скуштувати домашнього пирога «Шарлотка», який вона приготувала спеціально для учасників. Всі смакували чай та каву і продовжували ділитися враженнями.

 

Прес-служба громадської організації «Громадський центр «ЧАС»

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини