Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 17:08:09

Напрацювання у сфері профнавчання

19.11.2014   10:42Агенцiя

Професійне навчання безробітних на сьогодні залишається одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття та підвищення якості трудового потенціалу.

Протягом січня-жовтня 2014 року за направленням центрів зайнятості Чернігівщини понад 4,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, що на 7,4% більше минулорічного показника.

Головний показник ефективності цієї роботи – рівень працевлаштування після навчання - зріс на 4% і становив 74,8%. Навчання здійснювалося за 13 професіями та понад 94 навчальними програмами різного професійного спрямування.

Підготовка безробітних за направленням центрів зайнятості максимально наближена до потреб виробництва, а виробнича практика проводилася на базі роботодавців - замовників кадрів. Враховуючи потреби ринку праці, у січні-жовтні безробітні опановували професії електрогазозварника, продавця продовольчих товарів, кухаря, швачки, водія автотранспортних засобів кат. «D», машиніста крана автомобільного, перукаря, кондитера, оператора котельні, машиніста (кочегара) котельні тощо.

Обласною службою зайнятості було направлено на професійне навчання 2 безробітних з числа переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Один з них навчався на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», після чого отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю та відкрив власну справу, інший - проходив стажування для подальшого працевлаштування на Філії «Менський сир» ППКФ «Прометей» за професією слюсар-ремонтник.


Відділ організації профнавчання ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини