Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:38:56

Напрацювання у сфері профнавчання

19.11.2014   10:42Агенцiя

Професійне навчання безробітних на сьогодні залишається одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття та підвищення якості трудового потенціалу.

Протягом січня-жовтня 2014 року за направленням центрів зайнятості Чернігівщини понад 4,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, що на 7,4% більше минулорічного показника.

Головний показник ефективності цієї роботи – рівень працевлаштування після навчання - зріс на 4% і становив 74,8%. Навчання здійснювалося за 13 професіями та понад 94 навчальними програмами різного професійного спрямування.

Підготовка безробітних за направленням центрів зайнятості максимально наближена до потреб виробництва, а виробнича практика проводилася на базі роботодавців - замовників кадрів. Враховуючи потреби ринку праці, у січні-жовтні безробітні опановували професії електрогазозварника, продавця продовольчих товарів, кухаря, швачки, водія автотранспортних засобів кат. «D», машиніста крана автомобільного, перукаря, кондитера, оператора котельні, машиніста (кочегара) котельні тощо.

Обласною службою зайнятості було направлено на професійне навчання 2 безробітних з числа переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Один з них навчався на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», після чого отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю та відкрив власну справу, інший - проходив стажування для подальшого працевлаштування на Філії «Менський сир» ППКФ «Прометей» за професією слюсар-ремонтник.


Відділ організації профнавчання ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини