Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:43:40

Набір до ІІІ Школи Лідера "Відповідальна Молодь"

18.11.2014   16:58Агенцiя

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» запрошує молодіжних лідерів Чернігівщини та Сумщини до участі в ІІІ Школі Лідера «Відповідальна Молодь», яка проходитиме в рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної молодіжної співпраці та мережування».

Потенційні учасники – молодіжні лідери з Чернігівської та Сумської областей (представники громадських організацій, працівники ЗМІ, посадові особи, молоді підприємці, викладачі та студенти).

Молоді активісти з Чернігівської та Сумської областей матимуть можливість зміцнити свій професійний потенціал і навчитись вести за собою. Молодь має усвідомити, що бути лідером означає бути соціально і морально відповідальним по відношенню один до одного та до своєї країни.

Формат Школи: серія семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практичних прикладів. Тривалість навчання – 4 дні.
Навчання проходитиме українською мовою.Орієнтовно Школа «Відповідальна Молодь» буде проходити наприкінці січня 2015 року.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі у два етапи. Перший етап – подача анкети, другий етап – співбесіда по телефону або Skype.
При рівних можливостях, пріоритет буде надано учасникам з районів та міст Чернігівської та Сумської областей.

Для участі у Школі претендентам необхідно подати анкету кандидата шляхом заповнення форми за посиланням http://goo.gl/forms/tztmvBAab8 до 12грудня 2014 року включно.

Учасники отримають підтвердження про участь в 2 етапі Школи «Відповідальна Молодь» по електронній пошті або по телефону не пізніше 23грудня 2014 року включно.

Потенційні учасники пройдуть співбесіду орієнтовно з 10 по 15 січня 2015 року. Очікується, що учасник продемонструє готовність впроваджувати отримані нові знання на практиці у своїй громадській діяльності чи роботі.

Будь-ласка, перед тим, як розпочати заповнювати анкету, ще раз зверніть увагу на вимоги до кандидатів на участь у проекті.

Для участі у проекті кандидат повинен:
- бути віком від 20 до 35 років та проживати на території Чернігівської або Сумської областей;
- взяти на себе зобов’язання брати участь у 4 днях навчання, заходах Клубу Школи та у щорічній конференції випускників Школи;
- подати анкету кандидата шляхом заповнення форми за посиланням http://goo.gl/forms/tztmvBAab8 до 12грудня 2014 року включно.

Претенденти, які подають заявки на участь у Школі, погоджуються, що відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» вони надають згоду ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» на збір, обробку та зберігання персональних даних, вказаних в анкеті-заявці, з метою належного виконання проекту «Зміцнення міжрегіональної молодіжної співпраці та мережування».

Відібраним учасникам організатори компенсують проїзд, проживання та харчування під час навчання.

Організатори залишають за собою право відмовити в участі у Школі за результатами відбору в зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Контакти:
Із запитаннями можна звертатися до Романа Васько
Робочий телефон: +0462 67 75 75
e-mail: pravo@cn.relc.com, pravocf@gmail.com
Мобільний: 063 989 68 20.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини