Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:20:17

Лідери учнівського самоврядування Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському зборі

12.11.2014   16:48Агенцiя

Нещодавно у місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Провідною темою збору стало національно-патріотичне виховання молоді.

На захід прибули 23 делегації з різних куточків України. Серед них – представники областей, на території яких відбуваються бойові дії. Зокрема, на збір приїхав донеччанин, який зараз проживає та навчається на Закарпатті, а разом із київськими лідерами пліч-о-пліч навчаються та діляться досвідом луганські школярі.

Чернігівську область на заході представляли лідер обласної Ради старшокласників Валерія Гончарова та координатор учнівського самоврядування та методист Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва Світлана Куча.

Під час урочистого відкриття збору юних лідерів привітала головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України Світлана Бут, яка наголосила на надзвичайній актуальності національно-патріотичного виховання молоді та важливості залучення органів учнівського самоврядування до підтримки воїнів АТО.

Яскравим свідченням того, що питанню національно-патріотичного виховання приділяється першочергова увага в усіх регіонах нашої держави, стали презентації дітей-лідерів, які розкривали діяльність органів учнівського самоврядування щодо підтримки українських військових у зоні АТО.

Програмою Всеукраїнського збору лідерів передбачалося проведення занять школи управлінської майстерності, «круглого столу» з питань патріотичного виховання, тренінгів з файндрайзингу, тайм-менеджменту та правової освіти, а також цікаве дозвілля, в організації якого брали участь самі учасники збору.

У перший день роботи збору делегації з Тернопільської, Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей і міста Києва презентували проекти та заходи, спрямовані на підтримку українських військових, які перебувають у зоні проведення АТО, та поранених бійців.

У своєму виступі-презентації лідер Чернігівської обласної Ради старшокласників висвітлила особливості реалізації обласного проекту волонтерських загонів «У мирі і надії – до перемоги», у рамках якого в навчально-виховних закладах області щодня відбуваються різноманітні благодійні концерти, виставки-ярмарки, патріотичні акції, зустрічі з нашими захисниками тощо.

Крім того, учасники заходу обмінювалися досвідом роботи під час проведення «круглого столу» у форматі відкритого мікрофону «Співпраця учнівського самоврядування з питань патріотичного виховання з урядовими та неурядовими організаціями». До обговорення актуальних питань реалізації патріотичного напряму діяльності учнівського самоврядування різних рівнів долучились директор Київського палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Омельченко, а також член громадської платформи «МОКОЛАД» Андрій Канюка, заступник Голови крайової управи Спілки української молоді в Україні Мирослав Симчич та Перший голова Спілки української молоді в Україні Ігор Деркач.

На завершення насиченого дня на юних лідерів чекала драйвова вечірня програма - творчий флешмоб «Почни із себе».

За підсумками проведення збору в інтерактивних локаціях відбулось обговорення роботи з питань реалізації соціальних та благодійних проектів, акцій.

З новими силами та прагненням до нових звершень громадсько-активні старшокласники повернулись до дому для втілення у життя Плану роботи

За інформацією
Управління освіти і науки
облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.