Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:42:21

Дошкільнята з Прилук подорожували "країною права"

06.11.2014   14:33Агенцiя

Співробітники Прилуцького міського відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області відгукнулись на запрошення працівників дитячого садка «Теремок» в м. Прилуки та провели для дошкільнят старшої групи ігрове заняття «Подорож до країни права».

Під час заняття у доступній ігровій формі пенітенціарії розповіли малюкам про ази морально-правової культури.

Співробітники КВІ вважають, що правове виховання починається ще з дитячого садочка, де дітям надаються початкові знання про норми поведінки, формуються навички їх дотримання, виховується повага до батьків, вихователів, ровесників, людей похилого віку.

Інспектор КВІ в доступній для дітей формі, познайомила дітлахів із роботою кримінально-виконавчої інспекції й відзначила, що під час заняття діти виявились допитливими та кмітливими, приймали активну участь в ігровій діяльності, чим приємно здивували співробітників КВІ та працівників закладу.

«Дітям-дошкільнятам доступні лише найбільш загальні уявлення про свої права і свободи, а також способи їх реалізації в різних життєвих ситуаціях. Ознайомлення з правами людини вже в наймолодшому віці сприяє моральному становленню особистості дитини, формуванню етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і інших людей. Знайомлячись з правами, діти вчаться зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабких, справедливо вирішувати суперечки і конфлікти, адекватно оцінювати свої дії і вчинки», - підкреслила співробітник Прилуцької КВІ Тетяна Іщенко.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини