Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 22:10:23

Директори інтернатних закладів Чернігівщини звітували про роботу та визначали пріоритети діяльності на майбутнє

30.10.2014   11:49Агенцiя

Про роботу інтернатів з початку навчального року та пріоритетні завдання діяльності на 2014-2015 навчальний рік говорили вчора, 29 жовтня, на нараді директорів відповідних закладів. Проводив обговорення начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський.

Захід проходив на базі Чернігівського навчально-реабілітаційного центру. Це дало змогу присутнім ознайомитися з особливостями роботи, основними результатами діяльності та матеріально-технічним забезпеченням навчально-виховного процесу закладу.

— Освітні заклади навіть в умовах економічної нестабільності та військової агресії на сході країни мають злагоджено працювати та виховувати гідне молоде покоління, — відкриваючи нараду, зазначив Анатолій Заліський. Також начальник Управління подякував присутнім за організацію на належному рівні цьогорічної оздоровчої кампанії для вихованців інтернатних закладів.

Свій звіт щодо діяльності адміністрації та педагогічного колективу закладу з питань надання якісних освітніх послуг та соціального захисту вихованців презентували: директор Старобасанської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Юрій Ковбаско, директор Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Віктор Стриженко та директор Прилуцького навчально-реабілітаційного центру Світлана Гусаченко.

Зокрема, основна увага була сконцентрована на особливостях організації навчально-виховного процесу, кадрового забезпечення, організації змістовного дозвілля дітей. Було зазначено і про основні аспекти співпраці з благодійниками щодо зміцнення матеріально-технічної бази інтернатних закладів.

Крім того, були презентовані результати навчальної діяльності: окреслено наукові та спортивні досягнення вихованців; зазначено про якісну роботу у напрямі реабілітації дітей з психофізичними вадами.

Також, під час наради розглянуто такі важливі питання: — виконання бюджету за 9 місяців поточного року та завдання в частині фінансово-економічної діяльності у IV кварталі 2014 року;
— основні завдання та вимоги до організації навчально-виховного процесу в інтернатних закладах у новому навчальному році;
— стан матеріально-технічного забезпечення та особливостями проведення цьогорічного опалювального сезону в інтернатних закладах;
— особливості організації роботи на пришкільних ділянках, як одного із дієвих шляхів сприяння соціалізації вихованців інтернатних закладів.
Цього ж дня паралельно проходила і нарада-семінар заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи. На порядку денному: організація індивідуального навчання у загальноосвітньому та спеціальному загальноосвітньому навчальному закладі та основні вимоги до розробки та укладання робочого навчального плану.

Підсумком проведення наради стало обговорення важливих питань стабільного функціонування інтернатних закладів області в умовах сьогодення та вироблення можливих шляхів їх вирішення.


За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.