Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:10:57

Освітяни Чернігівщини презентували інноваційні технології навчання на Міжнародному форумі

29.10.2014   08:03Агенцiя

Минулого тижня в Київському палаці для дітей та юнацтва проходив VI Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якого виступили: Міністерство освіти та науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Ця насправді яскрава освітянська подія зібрала на одному майданчику представників різних вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів, наукових установ, органів управління освітою, творчих центрів, видавництв, громадських організацій, бізнес-структур, надавши їм унікальну можливість безпосереднього обміну досвідом з упровадження інновацій в освітню діяльність.

На форумі були представлені 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Австрії, Польщі, США, Франції, Словаччини.

Інноваційний вимір освіти нашого регіону на форумі представляли Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського. Ці навчальні заклади презентували інноваційні проекти як необхідні складові підвищення якості загальної середньої та післядипломної педагогічної освіти.

Програма форуму була надзвичайно різноманітною та насиченою. Вона включала в себе проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, конкурсу з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств, розгортання стендових виставкових експозицій, роботу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», виступи художніх колективів, демонстрацію сучасних засобів навчання.

Таке розмаїття цікавих заходів дозволило кожному учаснику та відвідувачу виставки знайти щось цікаве та важливе саме для себе: старшокласникам та їх батькам інформацію про ВНЗ та умови прийому до них; видавцям – нових дописувачів; студентам інформацію про діяльність волонтерських організацій та програми міжнародного співробітництва в науково-дослідній та навчальній сферах; науковцям – почути запити практиків та знайти майданчики для проведення експериментальної роботи; вчителям – інноваційні технології, впроваджені в життя колегами…

Окрім того, що ця виставка дійсно вмістила в собі багато корисних інформаційних ресурсів, важливим є ще й те, що об′єднавши освітян з різних куточків України та інших країн, ця подія допомогла багатьом зрозуміти чим же живе сучасна освіта.

Працівники відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь у засіданні «круглого столу» Інституту педагогіки НАПН України на тему «Профільна школа: сучасний стан і перспективи розвитку» та всеукраїнському науково-практичному семінарі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України «Освітні інноваційні проекти стратегічного спрямування».

В урочистій атмосфері пройшло нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. Серед поданих на конкурс 387 робіт Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді отримали почесне звання «Лауреат конкурсу» ІІ ступеня та нагороди.

 

Управління освіти і науки облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.