Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 23:43:35

У Чернігові відбуулися змагання студентів-автомеханіків з фахової майстерності. ФОТОрепортаж

25.10.2014   00:10Агенцiя

Кількість зареєстрованих у світі автомобілів вже давно перетнула позначку в 1 мільярд. Ця цифра зростає з кожним днем, не виняток тут і Україна. А це означає, що професії автомеханік та автоелектрик нині досить популярні.

23 жовтня 2014 року у рамках співпраці з ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто» яка є базою для проходження  практики студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, вперше проведено конкурсу фахової майстерності. У конкурсі взяли участь дві команди студентів.

Команда «Парні Турбо» спеціальність «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та команда «Парні нітро» спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» коледжу. 18 студентів-конкурсантів продемонстрували вміння застосовувати набуті теоретичні знання з ремонту і обслуговування вузлів та систем автомобіля на практиці.

Зі значним відривом команда «Парні Турбо» отримала перемогу і цінний подарунок від ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто».

Великий інтерес викликав конкурс менеджерів з продажу авто не тільки для студентів, а й для працівників Компанії де переможцем став студент 3-го курсу Дмитро Лук'янов.

Фоторепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».