Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:17:29

Актуальні питання сучасної біомеханіки розглядали у Чернігові

17.10.2014   12:37Агенцiя

16 жовтня в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка розпочала роботу традиційна VІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна “Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту”.

Пленарне засідання відкрив член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, ректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Микола Носко. Він привітав учасників та гостей з початком роботи конференції, наголосив на тому, що цей захід щороку збирає фахівців, відданих шляхетній справі, адже це чудова нагода для спеціалістів і науковців галузі, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями.

Також, з вітальним словом до присутніх звернулася кандидат філологічних наук, доцент Лапутіна Олександра Олександрівна.

В конференції взяли участь 128 науковців з України, Республіки Білорусь та Польщі.

Продовженням роботи науково-практичної конференції стали секційні засідання. Учасники конференції у своїх доповідях та під час дискусій розкривали актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання і спорту, теорії та методики фізичного виховання і спорту, педагогіки, питання освіти в Україні, обмінювалися думками щодо їх вирішення. Склад міжнародної конференції був представлений не лише маститими науковцями, а й тренерами дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Саме вони будуть впроваджувати в практичний тренувальний процес результати досліджень біомеханіки спорту.

Загалом свої наукові статті презентували 17 докторів наук, 32 кандидати наук та 37 аспірантів.
Конференція продовжує свою роботу і закінчиться 17 жовтня секційними заняттями.

Прес-служба ЧНПУ

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.