Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 04:09:55

Актуальні питання сучасної біомеханіки розглядали у Чернігові

17.10.2014   12:37Агенцiя

16 жовтня в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка розпочала роботу традиційна VІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна “Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту”.

Пленарне засідання відкрив член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, ректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Микола Носко. Він привітав учасників та гостей з початком роботи конференції, наголосив на тому, що цей захід щороку збирає фахівців, відданих шляхетній справі, адже це чудова нагода для спеціалістів і науковців галузі, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями.

Також, з вітальним словом до присутніх звернулася кандидат філологічних наук, доцент Лапутіна Олександра Олександрівна.

В конференції взяли участь 128 науковців з України, Республіки Білорусь та Польщі.

Продовженням роботи науково-практичної конференції стали секційні засідання. Учасники конференції у своїх доповідях та під час дискусій розкривали актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання і спорту, теорії та методики фізичного виховання і спорту, педагогіки, питання освіти в Україні, обмінювалися думками щодо їх вирішення. Склад міжнародної конференції був представлений не лише маститими науковцями, а й тренерами дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Саме вони будуть впроваджувати в практичний тренувальний процес результати досліджень біомеханіки спорту.

Загалом свої наукові статті презентували 17 докторів наук, 32 кандидати наук та 37 аспірантів.
Конференція продовжує свою роботу і закінчиться 17 жовтня секційними заняттями.

Прес-служба ЧНПУ

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.