"Веб-конференція "Європейський тиждень місцевої демократії: український контекст"
Міжрегіональна веб-конференція, присвячена Європейському тижню місцевої демократії відбулась в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Організатор заходу – Мережа центрів європейської інформації.
Під час веб-конференції представники громадськості, науковці, освітяни, працівники бібліотечної системи з Чернігова, Чернівців, Дніпропетровська, Херсона, Миколаєва, Черкас, Хмельницького, Кіровограда взяли участь в обговоренні низки проблем, пов’язаних з європейськими аспектами розвитку українського суспільства та місцевої влади.
Зокрема, серед питань, запропонованих до обговорення: «Європейський тиждень місцевої демократії як ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії», «Досвід країн Східної Європи щодо реформування органів місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою», «Європейський шлях розвитку України: реформа системи місцевого самоврядування».
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.