Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:28:45

Перше практичне заняття у "Школі молодого журналіста"

13.10.2014   19:35Агенцiя

Слухачі «Школи молодого журналіста» відвідали щотижневий брифінг у Чернігівській ОДА 13 жовтня. Це стало їхнім першим практичним завданням в рамках проекту.

Старшокурсники та журналісти-початківці, які беруть участь в освітньому проекті «Школа молодого журналіста», побували 13 жовтня на традиційному понеділковому брифінгу в облдержадміністрації. Там вони ознайомилися зі деталями проведення в області тренування з цивільного захисту населення та зі станом підготовки до позачергових виборів до Верховної Ради України.

За підсумками брифінгу слухачі школи підготують інформаційні повідомлення, користуючись знаннями, отриманими під час теоретичного заняття з Владиславом Савенком. Після цього вони отримають поради та рекомендації від майстра чернігівської журналістики.

— Люди, які виступали, були достатньо підготовлені, на запитання які їм ставилися, були [надані] всі відповіді, — говорить учасниця «Школи молодого журналіста» Тетяна Борисенко, третьокурсниця Чернігівського національного технологічного університету. — Матеріал написати можна, оскільки робилися відповідні записи, нам роздадуть прес-релізи, за допомогою яких можна буде уточнити інформацію. Я думаю, ми впораємося з цим завданням.

«Школа молодого журналіста» стартувала у Чернігові 8 жовтня. У її рамках відбудеться тримісячний курс тренінгів і практичних завдань для старшокурсників, які цікавляться роботою ЗМІ, та журналістів-початківців.

Проект реалізує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства» за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».


http://cntime.cn.ua/chas-novini/pershe-praktychne-zaniattia-u-shkoli-molodoho-zhurnalista.html

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.