Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:43:52

Навчання у "Школі молодого журналіста" розпочалося з тренінгу Владислава Савенка

11.10.2014   12:53Агенцiя

Перший тренінг у рамках «Школи молодого журналіста» відбувся 10 жовтня у Чернігові. Відомий журналіст, власкор «Українських новин» Владислав Савенок відкривав секрети професійної майстерності молодим слухачам школи. Темою тренінгу була обрана інформація як найголовніший жанр журналістики.

Головну увагу під час заняття тренер приділив правильній подачі та структуруванню інформації. Молоді журналісти дізналися, як привертати і утримувати увагу читачів, створювати інформативні повідомлення.

Владислав Савенок розповів і про те, яким джерелами інформації може користуватися журналіст, у який спосіб отримати та подати в матеріалі коментар від посадовця. На прикладі реальних статей з друкованих ЗМІ та Інтернет-видань він вказав на типові помилки у написанні текстів та їх оформленні.

Як кажуть самі слухачі, вони дізналися чимало нового з цього тренінгу. Більшість з них вперше особисто поспілкувалися з Владиславом Савенком, втім, і раніше чули надзвичайно схвальні відгуки про його лекції.

"Що я винесла з цього тренінгу — я закріпила знання, які вже мала, нагадала собі, що треба мати чітку структуру [публікації]", — говорить слухачка школи, кореспондент «Часу Чернігівського» Альона Шепіда.

«Школа молодого журналіста» стартувала у Чернігові 8 жовтня. Вона передбачає тримісячний курс тренінгів і практичних завдань для старшокурсників, які цікавляться роботою ЗМІ, та журналістів-початківців. Проект реалізує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства».

 

http://cntime.cn.ua/chas-novini/navchannia-u-shkoli-molodoho-zhurnalista-rozpochalosia-z-treninhu-vladyslava-savenka.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини