Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:36:20

Досвідчені журналісти, медіаексперти та громадські діячі навчатимуть чернігівську молодь

09.10.2014   07:46Агенцiя

Офіційне відкриття освітнього проекту «Школа молодого журналіста» відбулося 8 жовтня у Чернігові.

Протягом майже трьох місяців група ініціативних студентів під проводом фахівців медіа галузі знайомитиметься з практиками журналістської роботи та новітніми тенденціями медійної сфери.

Проект, що здійснюється за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна», реалізовує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» і «Разом до громадянського суспільства».

Перша зустріч організаторів та учасників проекту відбулася у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Андрій Подорван презентував програму заходів проекту. «Заняття у школі матимуть дуже високий ККД завдяки досвіду і професійним ноу-хау тренерів. Я радий, що чернігівська молодь абсолютно безкоштовно зможе отримати підготовку такого рівня», — зазначив він.
Аби особисто привітати учасників проекту, на зустріч прибув в. о. голови Чернігівської ОДА Сергій Журман. «На жаль, на Чернігівщині нема навчального закладу, який би готував професійних журналістів. Тому реалізація цього проекту є надзвичайно важливою для медіа-простору області», — наголосив він.

На зустрічі були присутні представники компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». «Участь у цій ініціативі, спрямованій на розвиток потенціалу громади Чернігівщини, є одним з прикладів діяльності нашої компанії у сфері корпоративної соціальної відповідальності. ЗМІ відіграють величезну роль у суспільстві, а тому загальна медійна грамотність, навички роботи з новими медіа та вміння зважено і аргументовано оцінювати інформацію є абсолютно необхідними для майбутніх журналістів», — сказала Ірина Курінна, менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії.

«Сподіваємося, проект буде довгостроковим і сприятиме осучасненню регіональних медіа, розвитку нових форм донесення цікавої і правдивої інформації. Будемо раді вітати учасників проекту на нашій Прилуцькій фабриці для знайомства із сучасним виробництвом європейського рівня», — додав Петро Бондаренко, менеджер з корпоративних зв’язків на виробництві «Бритіш Американ Тобакко Україна».

У проекті беруть участь 14 чернігівських студентів старших курсів вищих навчальних закладів та нещодавніх випускників, які цікавляться журналістикою, медійною сферою та питаннями масових комунікацій.

Протягом жовтня — грудня вони відвідають 15 навчальних і практичних занять, під час яких ознайомляться зі специфікою роботи нових медіа, дізнаються про особливості низки напрямів журналістики, спробують свої сили у написанні матеріалів різних жанрів, а також власноруч підготують випуск газети.
Серед тренерів школи — представники ГО «Інтерньюз-Україна», журналу «Forbes-Україна», видань «Високий Вал», «Події і коментарі», «Час Чернігівський». Визнані журналісти, медіаексперти та громадські діячі передадуть учасникам свій унікальний досвід, поглиблять їхні професійні навички та підготують до роботи у засобах масової інформації або здійснення громадської журналістики.

Вже 10 жовтня відомий чернігівський журналіст Владислав Савенок проведе перший тренінг в рамках проекту з теми «Інформація — найголовніший жанр журналістики».
«Учасники проекту також заохочуються за власною ініціативою відвідувати громадські заходи, інші інформаційні приводи, які відбуваються в області, та готувати матеріали за їх результатами. Ми, зі свого боку, забезпечуватимемо оцінку тренерами цих матеріалів і пропонуватимемо найкращі з них чернігівським ЗМІ», — додав координатор проекту, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Валерій Сорокін.

Контактна особа:
Валерій Сорокін, координатор проекту «Школа молодого журналіста»
тел.: (04622) 4-11-07
е-пошта: zmi.informer@ukrpost.ua

 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини