Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:39:03

УВАГА! Є можливість взяти участь у семінарі «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ»

08.10.2014   13:37Агенцiя

Пропонуємо Вам або співробітникам очолюваного Вами колективу редакції взяти участь в одноденному семінарі «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ», що буде проводитися в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Мета заходу – покращити обізнаність журналістів у цій важливій темі, а також надати відповіді на численні актуальні запитання. Орієнтовно семінар проходитиме в Чернігові 6 листопада з 10.00 до 17.00. З вами зустрінуться найкращі фахівці з зазначеної теми (зараз їх список уточнюємо).

Передусім, до участі у тренінгу ми запрошуємо журналістів, які працюють з темами ЖКГ, енергоефективності, альтернативних джерел енергії, тарифної реформи, створення та управління ОСББ.

Якщо Ви наразі не працюєте з вищезгаданими темами, але плануєте чи серйозно зацікавлені в їх висвітленні, просимо вказати це в анкеті, що додається, та надіслати її за адресою: kudinav@mail.ru (Вікторія Сидорова).

Упродовж семінару ви будете забезпечені комфортними умовами для роботи, для учасників заплановані дві кава-паузи та обід. Витрати на проїзд ми вам відшкодуємо за наявності квитків!

Увага! Відбір учасників семінару відбуватиметься на конкурсній основі, тому просимо Вас до 15 жовтня заповнити анкету, що додається, та відправити на вищевказану адресу.

Якщо є запитання, телефонуйте!

066-304-89-87 або 097-087-00-10

Вікторія Сидорова

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини