Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:23:41

Триває Тиждень захисту прав дитини на ринку праці

07.10.2014   08:02Агенцiя

Кожна дитина, незалежно від віку чи соціального статусу, має право на захист своїх законних прав. Щоб нагадати всім про те, що діти – це не маленькі люди з маленькими правами, а повноправні члени суспільства, які мають, окрім багатьох дорослих і свої особливі права, а їх захист є нашим спільним завданням, Чернігівська обласна служба зайнятості проводить Тиждень захисту прав дитини на ринку праці.

З цього приводу центри зайнятості області організовують профорієнтаційні уроки, акції «Випускник», дні відкритих дверей центрів зайнятості, ярмарки професій, виїзні акції, семінари, «круглі столи» з соціальними партнерами тощо.

Мета заходів: ознайомити учнів з послугами служби зайнятості та ситуацією на ринку праці, деякими нормами чинного трудового законодавство, зокрема щодо забезпечення гарантій зайнятості осіб віком до 18 років, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасникам заходу надається інформація про вік, з якого дитина має право працювати, умови роботи, негативний вплив незаконних форм праці на здоров’я дітей та підлітків, сфери, де заборонено їхню працю, тривалість робочого дня, можливість отримання відпустки, звільнення та контроль за трудовою діяльністю неповнолітніх з боку державних органів.

А от на семінарах та «круглих столах» з соціальними партнера йдеться про мотивацію молоді до праці, забезпечення ефективної зайнятості осіб віком до 18 років, запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.