Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 15:35:38

Чернігівському ЦППК – 20 років

03.10.2014   07:33

З нагоди 20-річчя заснування Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у конференц-залі обласної ради 2 жовтня відбулася Урочиста академія.

В зібранні взяли участь керівники обласної представницької та виконавчої влади, представники низки установ, організацій і підприємств Чернігова, науковці, громадські діячі та журналісти.

Відкрив захід директор закладу, кандидат історичних наук Володимир Бойко. В своїй урочистій промові він зупинився на історичних передумовах та віхах, створеного у 1994 році рішенням виконавчого комітету Чернігівської обласної ради народних депутатів Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Звертаючись до присутніх, Володимир Бойко, зокрема, зазначив, що керований ним Центр на сьогодні перетворився фактично з навчального закладу в науково-освітню установу, де чільне місце займають дослідницькі наукові студії. Підтвердженням цього є проведення на базі Центру численних наукових конференцій, семінарів, читань, видання монографій, збірників статей та часописів. Володимир Бойко також запевнив, що в планах Центру - запровадження ще багатьох цікавих новацій, про які згодом обов’язково всі дізнаються.

Привітав учасників Урочистої академії й голова обласної ради Микола Звєрєв. Він, зокрема, звернув увагу присутніх на те, що за 20 років діяльності Центр підготував майже сорок тисяч справжніх фахівців для виконавчої та публічної влади краю, сформував кадровий потенціал, яким, без перебільшення, можна пишатися.

- Мені особливо приємно, що сьогодні ваш Центр продовжує динамічно розвиватися, активно беручи участь у формуванні конкурентоспроможних кадрів державного управління та місцевого самоврядування. Високий професійний досвід працівників Центру, дбайливе ставлення до класичних традицій навчання, сучасна науково-технічна база і багатюща спеціалізована бібліотека, якою не володіє жодний із подібних регіональних центрів, забезпечують високий рівень підготовки фахівців і дозволяють йому робити гідний внесок у реформування системи влади на Чернігівщині за кращими європейськими стандартами, - наголосив Микола Звєрєв. Він також побажав усім викладачам, співробітникам і слухачам Центру миру, міцного здоров'я, благополуччя і реалізації всіх намічених планів на благо України та Чернігово-Сіверщини.

З теплими словами побажання плідної подальшої роботи перед присутніми також виступив і в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман. Він також виконав приємну місію, вручивши за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та з нагоди 20-річя заснування Центру Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради директору Центру Бойку Володимиру Миколайовичу.

У святкуванні ювілею Центру також взяли участь керівники низки територіальних громад районів, міст та селищ, відповідальні особи органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, освітніх закладів, представники громадськості міста та області.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини