Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 23:37:48

Потреба в розвитку творчих здібностей дітей та молоді з фізичними вадами

03.10.2014   07:32Агенцiя

Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді опікується проблемами дітей-інвалідів та молодих інвалідів. Із початку року на сьогоднішній день соціальними послугами центру СССДМ охоплено 392 дитини та 759 молодих людей названої категорії.

Соціальними працівниками проводиться також і робота, спрямована на розвиток творчих здібностей дітей та молоді даної категорії, забезпечення умов для їх самореалізації. Доброю традицією центру стала діяльність „Творчої майстерні” при Чернігівському ЦСССДМ. До участі залучено 16 дітей та молодих людей із фізичними вадами.

1 жовтня відбулось чергове заняття з залученим спеціалістом, педагогом-флористом Іриною Пономарьовою, де молоді інваліди мали змогу опанувати техніку аплікації з природного матеріалу. «Подих літа» цього осіннього дня «зігрів» усіх учасників майстерні, даруючи їм насолоду справжньої творчості.


За повідомленням Чернігівського міського центру СССДМ

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.