Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:06:57

Майбутніх медиків закликали відповідально ставитися до планування сім'ї

26.09.2014   15:30Агенцiя

Контрацепція – це наша відповідальність!

Під таким гаслом відбулась 26 вересня 2014 року інформаційно-просвітницька акція в Чернігівському базовому медичному коледжі присвячена Всесвітньому Дню контрацепції в рамках проведення Всеукраїнського тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї  за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України».

Крім проведення цікавої дискусії щодо міфів про сексуальність та репродуктивні функції організму людини волонтери НГО «Міський молодіжний центр «Жменя» та волонтерки – майбутні медичні сестри Чернігівського базового медичного коледжу розповсюдили інформаційні матеріали «Запланований вибір».

«Хто, як не ми, майбутні медичні сестри, маємо усвідомлювати важливість відповідального ставлення до свого репродуктивного здоров’я. Користуватися чи не користуватися засобами контрацепції – це особистий вибір кожного, але необхідно пам’ятати, що кожна вагітність має бути бажаною! Крім того, інформація отримана на акції допоможе нам у нашій майбутній професійній діяльності» - наголошує Наталія Димар, волонтерка Чернігівського базового медичного коледжу.

А 24 вересня всі бажаючі студенти ВНЗ та активісти громадських організацій та ініціативних груп міста Чернігова взяли участь у інформаційно-просвітницькій акції «Відповідальне майбутнє».

Партнерами проведення акції ініційованої недержавною громадською організацією  «Міський молодіжний центр «Жменя» в рамках проекту «Здорова родина – щаслива країна» стали Чернігівський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та  факультет соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету.

Студенти активно приймали участь у відвертій розмові щодо відповідального ставлення до свого репродуктивного здоров’я та важливості планування свого майбутнього. У форматі діалогу юнаки та дівчата поспілкувалися з тренерами Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» Волинець Наталією та Гусак Регіною щодо особливостей розвитку власної сексуальності та репродуктивної системи.

Акція супроводжувалась розповсюдженням волонтерами друкованих інформаційних матеріалів Програми «Здоров’я жінок України» про сучасні засоби контрацепції, сайт www.planA.org.ua та Всеукраїнську інформаційну лінію з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї  0 800 50 27 57

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини