Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:02:15

Новації законодавства - на загальному семінарі

25.09.2014   14:48Агенцiя

Цікавим та змістовим заходом для платників податків Чернігівського району став семінар, який відбувся 23 вересня. Особливий інтерес у присутніх викликали новації законодавства та порядок їх застосування.

Також платники з великою увагою долучилися до обговорення Концепції реформування податкової системи, тому що вдалі реформи - це запорука майбутнього держави.

Так, під час заходу найбільще питань у бухгалтерів виникло щодо нарахування військового збору у окремих випадках отримання доходів. Як відзначила у своєму виступі начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Олена Жерелюк, "запровадження військового збору - це потреба часу. Як нараховувати збір, коли та куди сплачувати - грунтовні роз'яснення з багатьох проблемних для бухгалтера питань можна також знайти у зручний для Вас час на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" Державної фіскальної служби України у розділі: "Запитання - відповіді з Бази знань".

На семінарі фахівцями Чернігівської ОДПІ також були висвітлені актуальні теми застосування податкового законодавства, зокрема питання оподаткування доходів фізичних осіб, нарахування єдиного соціального внеску, податок на додану вартість в умовах електронного адміністрування, сплата власниками землі та землекористувачами плати за землю, робота електронних сервісів. З метою легалізації доходів громадян, подолання бідності, окрема розглядалось питання недопущення виплат зарплат "у конвертах" та порушення норм податкового законодавства.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків у обговоренні податкового законодавства. Бухгалтери, керівники озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

 

Ольга Хмелевська, завідувач сектору обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

АНОНСИ ПОДІЙ