Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:02:34

Новації законодавства - на загальному семінарі

25.09.2014   14:48Агенцiя

Цікавим та змістовим заходом для платників податків Чернігівського району став семінар, який відбувся 23 вересня. Особливий інтерес у присутніх викликали новації законодавства та порядок їх застосування.

Також платники з великою увагою долучилися до обговорення Концепції реформування податкової системи, тому що вдалі реформи - це запорука майбутнього держави.

Так, під час заходу найбільще питань у бухгалтерів виникло щодо нарахування військового збору у окремих випадках отримання доходів. Як відзначила у своєму виступі начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Олена Жерелюк, "запровадження військового збору - це потреба часу. Як нараховувати збір, коли та куди сплачувати - грунтовні роз'яснення з багатьох проблемних для бухгалтера питань можна також знайти у зручний для Вас час на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" Державної фіскальної служби України у розділі: "Запитання - відповіді з Бази знань".

На семінарі фахівцями Чернігівської ОДПІ також були висвітлені актуальні теми застосування податкового законодавства, зокрема питання оподаткування доходів фізичних осіб, нарахування єдиного соціального внеску, податок на додану вартість в умовах електронного адміністрування, сплата власниками землі та землекористувачами плати за землю, робота електронних сервісів. З метою легалізації доходів громадян, подолання бідності, окрема розглядалось питання недопущення виплат зарплат "у конвертах" та порушення норм податкового законодавства.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків у обговоренні податкового законодавства. Бухгалтери, керівники озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

 

Ольга Хмелевська, завідувач сектору обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини