Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 13:47:58

Новації законодавства - на загальному семінарі

25.09.2014   14:48Агенцiя

Цікавим та змістовим заходом для платників податків Чернігівського району став семінар, який відбувся 23 вересня. Особливий інтерес у присутніх викликали новації законодавства та порядок їх застосування.

Також платники з великою увагою долучилися до обговорення Концепції реформування податкової системи, тому що вдалі реформи - це запорука майбутнього держави.

Так, під час заходу найбільще питань у бухгалтерів виникло щодо нарахування військового збору у окремих випадках отримання доходів. Як відзначила у своєму виступі начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Олена Жерелюк, "запровадження військового збору - це потреба часу. Як нараховувати збір, коли та куди сплачувати - грунтовні роз'яснення з багатьох проблемних для бухгалтера питань можна також знайти у зручний для Вас час на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" Державної фіскальної служби України у розділі: "Запитання - відповіді з Бази знань".

На семінарі фахівцями Чернігівської ОДПІ також були висвітлені актуальні теми застосування податкового законодавства, зокрема питання оподаткування доходів фізичних осіб, нарахування єдиного соціального внеску, податок на додану вартість в умовах електронного адміністрування, сплата власниками землі та землекористувачами плати за землю, робота електронних сервісів. З метою легалізації доходів громадян, подолання бідності, окрема розглядалось питання недопущення виплат зарплат "у конвертах" та порушення норм податкового законодавства.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків у обговоренні податкового законодавства. Бухгалтери, керівники озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

 

Ольга Хмелевська, завідувач сектору обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.