Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:21:52

"Інтелект України" — новація для маленьких розумників

25.09.2014   09:15Агенцiя

Відомо, що інтелект – один із найдорожчих ресурсів. В Україні це розуміють, і тому вчені давно працюють над проблемою виявлення та виховання обдарованих дітей та молоді. З 2006 року в деяких регіонах запровадили новий навчальний проект під назвою «Інтелект України».

Суть проекту «Інтелект України» полягає у набутті дитиною, перш за все, навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю. Розвиває гнучке творче мислення, швидкі реакції, пам’ять, уяву. У Чернігові проект втілюють на базі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 29.

Завдяки міжпредметним зв’язкам, наочності та відео матеріалам навчання стає більш зрозумілим та цікавим. Наприклад, якщо на уроці читання діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Я і Україна» вони дізнаються про клас та вид цього птаха, проглядають фото та відео фрагменти із соловейком, слухають його спів. Навчання – єдиний процес.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: «Навчаємося разом» — на якому дітлахи розвивають пам’ять за спеціальними методиками, «Еврика» — де учні виявляють творчі та винахідницькі якості, та 3 години Англійської мови на тиждень. Також кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних і танцювальних вправ.

Учні інноваційних класів демонструють приголомшливі результати і тому Міністерство освіти і науки рекомендує «Інтелект України» до подальшого впровадження. Тож якщо ви вважаєте, що ваша дитинка допитлива, розумна і здібна – дайте їй можливість стати вундеркіндом.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=17449

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.