Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 14:47:59

"Інтелект України" — новація для маленьких розумників

25.09.2014   09:15Агенцiя

Відомо, що інтелект – один із найдорожчих ресурсів. В Україні це розуміють, і тому вчені давно працюють над проблемою виявлення та виховання обдарованих дітей та молоді. З 2006 року в деяких регіонах запровадили новий навчальний проект під назвою «Інтелект України».

Суть проекту «Інтелект України» полягає у набутті дитиною, перш за все, навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю. Розвиває гнучке творче мислення, швидкі реакції, пам’ять, уяву. У Чернігові проект втілюють на базі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 29.

Завдяки міжпредметним зв’язкам, наочності та відео матеріалам навчання стає більш зрозумілим та цікавим. Наприклад, якщо на уроці читання діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Я і Україна» вони дізнаються про клас та вид цього птаха, проглядають фото та відео фрагменти із соловейком, слухають його спів. Навчання – єдиний процес.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: «Навчаємося разом» — на якому дітлахи розвивають пам’ять за спеціальними методиками, «Еврика» — де учні виявляють творчі та винахідницькі якості, та 3 години Англійської мови на тиждень. Також кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних і танцювальних вправ.

Учні інноваційних класів демонструють приголомшливі результати і тому Міністерство освіти і науки рекомендує «Інтелект України» до подальшого впровадження. Тож якщо ви вважаєте, що ваша дитинка допитлива, розумна і здібна – дайте їй можливість стати вундеркіндом.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=17449

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.