Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:46:16

"Інтелект України" — новація для маленьких розумників

25.09.2014   09:15Агенцiя

Відомо, що інтелект – один із найдорожчих ресурсів. В Україні це розуміють, і тому вчені давно працюють над проблемою виявлення та виховання обдарованих дітей та молоді. З 2006 року в деяких регіонах запровадили новий навчальний проект під назвою «Інтелект України».

Суть проекту «Інтелект України» полягає у набутті дитиною, перш за все, навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю. Розвиває гнучке творче мислення, швидкі реакції, пам’ять, уяву. У Чернігові проект втілюють на базі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 29.

Завдяки міжпредметним зв’язкам, наочності та відео матеріалам навчання стає більш зрозумілим та цікавим. Наприклад, якщо на уроці читання діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Я і Україна» вони дізнаються про клас та вид цього птаха, проглядають фото та відео фрагменти із соловейком, слухають його спів. Навчання – єдиний процес.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: «Навчаємося разом» — на якому дітлахи розвивають пам’ять за спеціальними методиками, «Еврика» — де учні виявляють творчі та винахідницькі якості, та 3 години Англійської мови на тиждень. Також кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних і танцювальних вправ.

Учні інноваційних класів демонструють приголомшливі результати і тому Міністерство освіти і науки рекомендує «Інтелект України» до подальшого впровадження. Тож якщо ви вважаєте, що ваша дитинка допитлива, розумна і здібна – дайте їй можливість стати вундеркіндом.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=17449

Останні новини Чернігівщини

З 1 грудня в Чернігові сяє вогнями головна ялинка міста

З 1 грудня в Чернігові сяє вогнями головна ялинка міста 09:38

У перший день зими в Чернігові на Красній площі увімкнули ілюмінацію на головній ялинці міста. Тепер щовечора ялинка сяятиме з 17-ї до 23-ї години.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 09:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в жовтні 2020 року становила 9966 грн.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

АНОНСИ ПОДІЙ