Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:16:13

Викладачі з Німеччини працюватимуть у Чернігові

06.09.2014   07:13Агенцiя

8-10 вересня в рамках міжнародної програми обміну фахівцями Чернігів відвідають викладачі Народного університету в Мюнхені Джоан Волш і Ренді Пері. Мета візиту – освітня.

На запрошення адміністрації І Київських державних курсів іноземних мов вони проведуть заняття для слухачів курсів, які вивчають англійську та німецьку, поділяться передовим досвідом з викладачами Чернігівської філії, а також зустрінуться з чернігівськими студентами та школярами.

- Обмін фахівцями триває вже близько 20 років, на початку літа наші викладачі побували на стажуванні в Мюнхені, де отримали від колег досить високу оцінку, а зараз наша черга приймати друзів, - розповідає заступник директора Чернігівської філії І Київських державних курсів іноземних мов Олена Павловська. - Джоан Волш – відомий бізнес-тренер, готує слухачів курсів і університету до комунікативної роботи, вона ірландка, тобто носій мови. Ренді Пері - американець, викладач англійської мови високого класу. Вони обоє вже давно живуть у Німеччині, тому прекрасно володіють ще й німецькою мовою.

Програма візиту викладачів з Німеччини до Чернігова досить насичена. По-перше, вони покажуть чернігівським колегам нові прийоми та методи викладання мов, адже світ постійно змінюється, і підходи до навчання також. По-друге, проведуть заняття для слухачів Чернігівської філії І Київських державних курсів. Заняття з німецької мови відбудеться в понеділок, 8 вересня о 18.00. Заняття з англійської – у вівторок, 9 вересня, також о 18.00. Ці занятті відкриті для всіх бажаючих, хто володіє цими мовами на середньому рівні. Їхня мета - розвиток комунікативних навичок.

- Крім того, гості з Німеччини вручатимуть сертифікати нашим слухачам, які закінчили навчання влітку цього року. Ми плануємо їхню зустріч зі студентами інституту економіки та управління та візит до середньої школи №31. І, звісно, проведемо для них екскурсії Черніговом, відвідаємо Седнів, - продовжує Олена Павловська. – Мені приємно відзначити, що наші друзі не побоялися приїхати до Чернігова. Вони люблять Україну, вони справді глибоко переживають всі ці події, бажають нам добра та миру. Ми з ними постійно листуємося, вони нас підтримують.

Контакти: Олена Юріївна Павловська, 050-465-11-20
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

АНОНСИ ПОДІЙ