Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:11:03

Для сільської молоді області виділено 322 місця у вищих навчальних закладах

04.09.2014   09:59Агенцiя

Міністерством аграрної політики та продовольства України в 2014 році для Чернігівської області надана квота прийому сільської молоді на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації в кількості 322 місць, в тому числі:

- аграрні вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації - 149 місць;

- аграрні вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації - 173 місця, з них ВНЗ Міністерства агарної політики та продовольства - 47 місць, ВНЗ Міністерства освіти і науки України - 126 місць.

Цільові направлення для отримання освіти в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації отримали 118 абітурієнтів, для навчання в ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації - 167 осіб.

Серед навчальних закладів І-ІІ ОКР найпопулярнішими виявились ВП НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, Козелецький технікум ветеринарної медицини.

Найбільшу кількість цільових направлень на навчання до ВНЗ III-IV видано до ВП НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», НУБіПУ, СНАУ.


За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.