Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 19:04:52

В освітніх закладах Чернігова навчатимуться понад 120 дітей із Криму та східних областей

29.08.2014   08:12

З 1 вересня загальноосвітні та дошкільні заклади Чернігова відвідуватимуть майже 100 дітей із Криму та східних областей України. Про це під час розширеної наради у міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

За його словами, до дитячих садків обласного центру зареєструвалися 22 дітей, а до шкіл міста підуть 97 учнів.

"Всі влаштовані. У дитячі садки – без черг, у загальноосвітніх закладах – також максимально сприяємо, щоб жодна дитина не залишилася без уваги", - сказав В. Купріяненко.

До кінця робочого дня під час традиційного прес-туру для журналістів з нагоди початку нового навчального року В.Купріяненко зазначив, що упродовж дня до садків Чернігова подали заяви ще 20 батьків із зони АТО. Начальник міського управління освіти зазначив, що і ця цифра не є остаточною, оскільки до 1 вересня ще будуть заяви і в дитячі садки, і в школи.

Міський голова Олександр Соколов наголосив на необхідності підтримки та розуміння під час освітньо-виховного процесу всіх дітей, а цих особливо.

"Це буде наша допомога людям, які потрапили тимчасово у складні умови", - наголосив керівник міста.
 

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.