Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:08:07

Розпочалася бойова підготовка деснянських курсантів

18.01.2012   12:34

У 169 навчальному центрі сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині розпочалася практична фаза підготовки курсантів, які здобувають тут різні військові спеціальності.

– Упродовж грудня, а також протягом тижня після Різдвяних свят особовий склад навчальних підрозділів закінчив теоретичну підготовку, під час якої курсанти набули необхідних первинних навиків. Наразі військовослужбовці приступили до практичних занять, – повідомив заступник начальника навчального центру-начальник навчального відділу полковник Володимир Баяк.

За його словами курсанти розпочали виконання вправ стрільб з різних видів стрілецької зброї, а також з озброєння бойових машин, здобувають досвід її водіння.

Так, курсанти навчального танкового полку, що вчаться на механиків-водіїв опановують сучасні тренажери, які повністю імітують вітчизняні танки. За час навчання кожен з них має відкатати 90 тренажерних кілометрів, поступово виконати п’ять спеціальних, різної складності вправ з водіння. Завершать підготовку механіки-водії іспитами безпосередньо на танкодромі навчального центру.

Як далі повідомив полковник Володимир Баяк, вже наприкінці січня-початку лютого курсанти механізованих підрозділів, а також десантники і розвідники виконають вправи стрільб з бойових машин піхоти в русі. – Необхідну для цього кількість пального маємо, – зазначив він.

Втім, певний привілей у навчанні в “Десні” належить військовослужбовцям, яких готують для подальшої служби у військових частинах, що цього року братимуть участь в масштабних навчаннях “Рубіж-2012”.

– Що стосується вогневої і тактичної підготовок, їх вони пройдуть на рівні з іншими, а ось водити бойову техніку будуть інтенсивніше, – зауважив Володимир Баяк.

У “Десні” наразі навчається близько чотирьох тисяч курсантів-строковиків. Незабаром тут розпочнуть підготовку і контрактники, яких відібрали територіальні центри комплектування при обласних військкоматах по всій Україні.

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.