Зібрати дитину до школи
Перше вересня не за горами, малеча нервує перед своїм дебютним походом до школи, а батьки хвилюються, де взяти кошти для того, аби їх чадо мало все найкраще і отримувало високі оцінки.
Найперше, що потрібно школяру, – це рюкзак. І дуже важливо, аби він відповідав зросту і вазі дитини та не перенавантажував хребет. Для цього звертайте увагу на ярлик – «рекомендовано ортопедами». Велика кількість кишень та світловідбивачі – ще одне корисне доповнення.
Не менш важливо підібрати для юних художників безпечні для здоров’я олівці, фарби та фломастери. Звертайте увагу на їх склад: бажано, щоб фарбники були натуральні.
В середньому рюкзак та канцтовари, які будуть нешкідливими для вашого школярика, обійдуться вам у 900–1000 гривень. Але тут постає питання, чи кожна родина може собі дозволити такі витрати, дивлячись на те, що це далеко не весь перелік необхідних речей для першокласника. Семирічну Полінку мама Людмила Смолій почала збирати до школи заздалегідь, каже, середньостатистичній родині важко за один раз купити стандартний комплект школяра. Нерідко батьки, аби зекономити, вишукують різні акції, вигідні пропозиції та звертаються до Інтернет-магазинів.
До шкільної форми завжди по різному ставилися. Одні вважали, що це зручно й дисциплінує, інші – що це заважає дитячому самовираженню. Тут уже вирішувати вам особисто, хоча в деяких школах форма — обов’язковий атрибут.
Аби не було переполоху перед першим вересня, починайте готувати дитинку до школи заздалегідь. Та й різноманіття канцтоварів на сьогодні величезне і є можливість вибрати найкраще, що підходить саме вашому майбутньому відміннику.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».