Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:16:01

Проект з енергозбереження втілюється в чернігівських школах

08.08.2014   12:40

Із процесом енергоефективної реновації в приміщеннях міських закладів освіти ознайомився секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар під час робочого візиту до школи №9, де до 1 вересня мають замінити всі вікна та двері.

За його словами, роботи виконуються за кошти Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в рамках Проекту «Енергозбереження в установах освіти», що охоплює сім чернігівських шкіл №№2, 9, 12, 20, 21, 22 та 27. На це виділено майже 3 млн.грн.

Заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан зробив короткий огляд заходів із підготовки шкіл до нового навчального року. Він також уточнив, що в рамках проекту планується заміна частини лампочок на енергозберігаючі, встановлення біля батарей опалення відбиваючих теплоекранів.

Секретар міської ради особисто оглянув уже замінені вікна в класних кімнатах, поспілкувався з директором школи Людмилою Хатимирською та з’ясував деякі технічні моменти. Зокрема, необхідно подбати, аби підрядники справилися в запланований термін, бо обсяг робіт іще чималий.

Директор школи висловила сподівання, що завдяки сучасним металопластиковим вікнам вдасться вирішити не лише проблему збереження тепла, а й шумоізоляції, адже приміщення школи розташоване поряд із завантаженою транспортом вулицею.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років 08:03

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби 07:51

1 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час огляду легкового автомобіля «VOLKSWAGEN» виявлено приховані цигарки білоруського виробництва.