Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:38:15

"ЧАС" для публічних виступів

07.08.2014   11:53Агенцiя

3 серпня керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» провела тренінг «Технології публічного виступу» для представників громадського сектору та всіх бажаючих.

Під час двогодинного тренінгу керівник  ГО «ЧАС» Рибак Вероніка розповіла присутнім про структуру та види публічних виступів, про види ораторів та методи, якими можна користуватися для зацікавлення аудиторії. Останньою вправою тренінгу став публічний виступ кожного, що було зафіксовано на відео камеру і показано присутнім. Таким чином, кожен зміг оцінити свої і побачити помилки інших. По завершенню тренінгу всі присутні дякували і пропонували теми для наступних тренінгів.

«Незважаючи на те, що на вулиці дуже сильна спека, сьогодні на тренінгу  були присутніми достатньо багато людей. Дехто прийшов перший раз, дехто вже не перший, але все ж вони прийшли. Це і є для нашої громадської організації показником, що ми рухаємося у потрібно напрямку. Це обов’язково не буде останнім тренінгом, у планах у нас ще багато цікавого», - повідомила одразу після заходу керівник громадської організації Рибак Вероніка.

Нагадуємо, це вже третій тренінг, який проводить керівник ГО «ЧАС» Рибак Вероніка для представників громадського сектору. Тренінг проходить на безкоштовній основі. Анонс тренінгів та час можна дізнаватися у групах Вконтакті ГО «Громадський центр «ЧАС»» (http://vk.com/GC4as ) та групі «Сучасного Чернігова».

Прес-служба громадської організації «ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТР «ЧАС»»
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років 08:03

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби 07:51

1 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час огляду легкового автомобіля «VOLKSWAGEN» виявлено приховані цигарки білоруського виробництва.