Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:54:13

Актуальні зміни законодавства – платникам податків

19.07.2014   13:26Агенцiя

17 липня, для платників податків Чернігівського району у приміщенні НАСК „Оранта” відбувся семінар, на якому розглянуто новації податкового законодавства.

На семінарі були присутні підприємства та організації району, головні бухгалтери сільських рад. Під час заходу особливо активно обговорювався порядок впровадження у дію антикризових змін у законодавстві, оподаткування операцій з продажу казначейських сертифікатів «Військові»

Відкриваючи семінар, перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ Тетяна Сосімович, відзначила «Антикризове законодавство запроваджується для створення передумов для економічного зростання у нашій державі, саме тому актуальні зміни не повинні залишитися поза увагою платників податків».

Зокрема, під час заходу фахівцями Чернігівської ОДПІ були висвітлені зміни ставок екологічного податку, збору за спеціальне використання води та порядку сплати орендної плати за землю та порядку сплати за користування надрами. На часі триває сплата громадянами земельного податку, тому окрему увагу приділили саме платі за землю та орендній платі громадян. Також було розглянути питання сплати єдиного соціального внеску та переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. З метою легалізації доходів населення, недопущення бідності, роботодавцям було повідомлено про недопущення виплат зарплат «у конвертах» та порушення норм податкового законодавства.

Слід відзначити, що традиційно до участі у семінарі долучилися представники Пенсійного фонду у Чернігівському районі, Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Так, фахівці Пенсійного фонду в Чернігівському районі, розповіли про такі актуальні питання, як виплата пенсій особам, які переселилися з Донецької та Луганської областей, порядок видачі пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Заступник начальника відділу по роботі з громадськістю та роботодавцями Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Любов Ковтун повідомила про питання реєстрації та порядок подання звітності до відділення Фонду, відповіла на багато запитань роботодавців щодо особливостей працевлаштування інвалідів.

Триває пора відпусток та літніх канікул, тому присутні зацікавилися можливістю дитячого оздоровлення влітку 2014 року, про яке розповіла спеціаліст 1 категорії Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Лисенок Наталії Володимирівни.

Присутні бухгалтери та керівники підприємств озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.


Ольга Хмелевська, начальник відділу обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.