Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:16:52

З любов'ю до дітей

14.07.2014   09:23

Проведенням профілактично-роз’яснювальної акції «З любов’ю до дітей» відзначили 19-ту річницю заснування своєї служби працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області.

Місцем проведення цікавого і змістовного виховного заходу вони обрали обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків.

Змістовне наповнення акції було спрямоване на формування у вихованців закладу чіткого розуміння своїх прав та обов’язків. Гостя з обласного Управління внутрішніх справ, старший оперуповноважений сектору КМСД старший лейтенант міліції Наталія Юріна при розробці сценарію вміло використала природну пізнавальну активність та творчі нахили дітей. Захід відбувся в інтерактивній формі, з елементами гри.

Діти й підлітки, перевдягнені у костюми відомих казкових персонажів (Червоної Шапочки, Сірого Вовка тощо), змоделювали судове засідання з розгляду казкових-таки, але водночас цілком життєвих ситуацій. Вихованці реабілітаційного центру самі виконували ролі суддів, позивачів, відповідачів. Діти з хвилюванням розбирали запропоновані ситуації, відповідали на запитання правоохоронців.

Наприкінці заходу його учасники вийшли за межі підготовленого сценарію. Дуже цінною для дітлахів виявилася можливість вільно й невимушено поспілкуватися з працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС області, обговорити питання, які їх зачіпають особисто. Адже кожен з вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків має непросту долю, чимало з них позбавлені батьківського піклування, дехто на собі відчув усі «принади» підвально-вокзального життя. Тому у багатьох сформувалася інтуїтивна потреба здобуття хоча б мінімальних правових знань, розуміння законів, які регламентують їхню поведінку та дії дорослих відносно них. Отже, перехід від «казкового» суду до імпровізованої правознавчої бесіди був цілком зрозумілим і доречним.

На прощання вихованці та працівники реабілітаційного Центру щиро подякували гостям з кримінальної міліції у справах дітей за проведений захід і ще раз привітали з професійним святом.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.