Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:48:32

На Чернігівщині проведено навчально-методичний збір з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів

09.07.2014   08:26

На базі 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України, що на Чернігівщині, завершився навчально-методичний збір з цьогорічними офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів.

Мета проведення заходу полягала у якнайшвидшій адаптації молодих лейтенантів до умов відповідальної та напруженої офіцерської служби.

Слід відзначити, що більшість занять, які проводилися з учасниками збору під керівництвом досвідчених офіцерів, зокрема, командирів підрозділів, мали практичну та методичну спрямованість. Лейтенанти-випускники виконали вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї в ході вогневої підготовки, практичні вправи з водіння броньованої та автомобільної техніки, вдосконалили майстерність організовувати і нести службу на блокпостах та базових таборах.

Крім того, враховуючи специфіку виконання завдань українськими військовослужбовцями в зоні проведення антитерористичної операції, молоді офіцери відпрацювали дії по охороні важливих об’єктів, при відбитті нападу диверсійно-розвідувальних груп, мінометних та артилерійських обстрілах, знищенні незаконних збройних формувань та надання першої медичної допомоги.

- Такий навчально-методичний збір, насамперед, допоможе молодим офіцерам вже з перших днів служби упевнено розпочати виконання своїх посадових обов’язків, підвищить їхню правову обізнаність та надасть конкретні навички керувати підлеглими в ході виконання заходів бойової підготовки у військових колективах. - повідомив заступник командира 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України – начальник навчального відділу полковник Едуард Москальов.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини