Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:19:00

Відбулося навчання працівників виконавчого апарату обласної ради

13.01.2012   18:01

12 січня відбулося навчання працівників виконавчого апарату обласної ради з питань особливостей практичного застосування змін у чинному вітчизняному законодавстві.

Перед слухачами виступив заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Володимир Бобруйко. Він, зокрема, розповів про роль органів юстиції в реалізації державної правової політики на місцевому рівні, акцентувавши увагу на змінах, що відбулися в системі органів юстиції України, та завданнях, що нині стоять перед цією установою.

З особливостями застосування окремих норм Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” працівників виконавчого апарату ознайомила начальник відділу кадрової роботи та із зверненнями громадян Надія Панич. Серед іншого, вона поінформувала присутніх про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами місцевого самоврядування та докладно розповіла про процедуру спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій місцевого самоврядування.

З інформацією щодо реалізації норм Законів України “Про захист персональних даних” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних” виступила начальник юридичного відділу обласної ради Поліна Богуш. Вона, зокрема, розкрила зміст ряду нових понять в інформаційній сфері, які визначено новим законодавством, та поінформувала присутніх про внесені відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, що визначають конкретні санкції за недотримання норм законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.