Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 липня, 10:36:30

Відповідальна молодь для майбутніх реформ в Україні

02.07.2014   07:56Агенцiя

15 молодих активістів Чернігівщини успішно завершили навчання у Школі Суспільних Змін, яка проходила в рамках проекту «Молодь для Змін» з 26 по 28 червня 2014 року в місті Чернігові. Школа була організована спільними зусиллями української та польської громадських організацій – Центром «Доброчин» та фундацією «НІДА».

Тренери надали можливість молодим людям «взяти» максимум знань та інформації під час інтерактивних занять. Молоді активісти ознайомились з принципами позитивної психології. Були розглянуті та проаналізовані, в тому числі на основі власного та «побаченого» досвіду учасників принципи надії, балансу та самодопомоги.

Учасники Школи отримали навики зі створення SWOT-аналізу особистості, аби мати можливість ефективно оцінити як свої сильні та слабкі сторони, так і своїх колег. Знання були закріплені на практиці за допомогою роботи в групах, де кожен бажаючий міг зробити аналіз своєї особистості та за допомогою принципів роботи «рівний рівному» та «повага до співрозмовника» почути конструктивну думку інших.

Також під час занять, присвячених лідерству, молодь отримала корисні рекомендації від тренера щодо побудови власної стратегії подальших дій, як сформувати і розвивати свої сильні сторони та здобувати нові корисні якості, як подолати власні внутрішні перешкоди й страхи та трансформувати їх у переваги.

Найголовнішим питанням протягом усього часу було «Хто такий лідер?». По завершенню першого етапу Школи Суспільних Змін учасники могли з впевненістю відповісти на це запитання. Адже вони зрозуміли, що справжній лідер не чекає, поки хтось вирішить якусь соціальну побутову проблему, справжній лідер не повинен миритись з несправедливістю, не буде думати про власні цілі, а всіма способами має захищати інтереси тих, хто цього потребує. Справжній лідер має бути готовим вести за собою й бути прикладом для наслідування!

Проект співфінансується в рамках програми Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2014 році.


Наталія Дрозд, Центр «Доброчин»

 

Останні новини Чернігівщини

 Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху

Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху 14:00

Співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування хлопчика 2020 року народження внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. Малюка госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини