Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:58:33

Відбулася зустріч з випускниками Міжнародного інституту менеджменту

14.10.2011   15:03

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко сьогодні зустрівся з випускниками Міжнародного інституту менеджменту м. Київ, які завітали до Чернігова з метою вивчення інвестиційного процесу в регіоні.

На початку зустрічі Віктор Тканко ознайомив гостей з економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини, акцентуючи увагу на унікальності регіону, який володіє вигідним географічним розташуванням, неповторними природними, рекреаційно-туристичним ресурсами.

Після презентації випускники мали змогу поставити запитання заступнику голови облдержадміністрації та отримали на них ґрунтовні та змістовні відповіді. Гості цікавилися розвитком річкового пароплавства, купівельною спроможністю населення, демографічними процесами в регіоні, співпрацею облдержадміністрації з інвесторами, розробкою інвестиційних проектів, співпрацею з інвестиційними компаніями тощо.

По завершенні плідного діалогу випускники інституту менеджменту подякували обласній державній адміністрації за організацію такої зустрічі і вирушили до національного архітектурно-історичного заповідника Чернігів стародавній для ознайомлення з історичними памятками Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини