Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:09:47

Було проведено семінар-практикум "Стратегічне планування"

26.06.2014   07:58Агенцiя

23 – 24 червня для 18 активістів громадського руху «Вільний Чернігів» було проведено семінар-практикум «Стратегічне планування».

Під час семінару учасники визначилися з місією своєї подальшої діяльності: «Динамічно та гармонійно розвивати вільне місто Чернігів за участю усіх мешканців міста!».

Також, було візуалізовано перспективи розвитку Чернігова на найближчі п’ять років та основні напрямки діяльності руху.

Напрямки діяльності:
• група «Кольори та символи». Поширення серед жителів державних прапорів, жовто – блакитних стрічок, патріотичні малюнки та графіті на парканах та підземних переходах.
• група «Відкритий Університет». Просвіта чернігівців з питань місцевого самоврядування, державних органів влади, економічного/соціального/культурного розвитку м. Чернігова.
• група «Виборчі ініціатива». Просвіта та активізація виборців до парламентських та місцевих виборів. Навчання членів ДВК, ОВК та офіційних спостерігачів від ЗМІ.
• група «Інформаційний супровід». Інформування чернігівців про діяльність громадського руху «Вільний Чернігів».

Важливим фактом є те, що усі витрати з організації семінару (оренда приміщення, роздаткові матеріали, харчування, проїзд/проживання та гонорар тренера) було сплачено за кошти активістів руху.

Тренером семінару був Руслан Краплич, фундація ім. князів – благодійників Острозьких (м. Рівне). Руслан є родоначальник громадського сектору України.
«Все тільки починається»: такий девіз він сказав учасникам наприкінці семінару.


Активіст громадського руху «Вільний Чернігів» Максим Пишняк
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.