Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 08:10:26

Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

18.06.2014   07:30

Черговий семінар для спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель за бюджетні кошти проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення з 17 по 20 червня.

У відкритті заходу взяли участь начальник управління з питань розвитку реального сектору економіки Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Микола Силенко та директор Центру Володимир Бойко.

Увага фахівців звертатиметься на положення нормативно-правової бази щодо державних закупівель в Україні (ЗУ «Про здійснення державних закупівель» та ін.); основні положення та функції комітету з конкурсних торгів, перелік документів та строки оприлюднення інформації щодо закупівель на відповідному веб-порталі.

Учасники навчання опрацьовуватимуть особливості закупівель за рамковими угодами; засади планування закупівель (визначення потреби, порядок складання річного плану закупівель), визначення предмета та вибір процедури закупівлі. Також йтиметься про організацію та проведення відкритих торгів, двоступеневих торгів; організацію та проведення попередньої кваліфікації учасників, запиту цінових пропозицій та порядок оскарження процедур закупівель.

Далі розглядатиметься порядок підготовки документації конкурсних торгів; розкриття, оцінка та порівняння пропозицій конкурсних торгів; специфіка укладання договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти; порядок звітності щодо здійснення державних закупівель; питання відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, державного регулювання, контролю у сфері закупівель та типові порушення під час проведення процедур державних закупівель.

Під час практичних занять слухачі опановуватимуть засади проведення процедури закупівлі товарів, робіт чи послуг та оформлення необхідної документації. По завершенню навчання фахівці пройдуть контрольний тест на предмет засвоєння отриманих знань.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини