До Дня захисту дітей для неповнолітніх організували просвітницько-профілактичний захід
До Міжнародного дня захисту дітей 30 травня Чернігівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено просвітницько-профілактичний захід для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом.
В рамках заходу засудженим було роз’яснено права неповнолітніх, роздана просвітницько-профілактична продукція та реквізити центру, наголошено про відповідальність за вчинення ними правопорушень.
З метою організації змістовного дозвілля разом неповнолітні відвідали Міський парк відпочинку та забезпечено безкоштовними запрошеннями на атракціони.
За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.