Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:44:20

Дітям-сиротам влаштували свято

29.05.2014   17:46

Традиційне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пройшло в Управлінні освіти Чернігівської міської ради. Із святом 1 червня – Міжнародним днем захисту дітей – юних чернігівців (дошкільнят та учнів 1-6 класів) привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

Зокрема, міський голова наголосив на необхідності створення усіх умов для повноцінного навчання і виховання дітей. На сьогодні у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Чернігова навчаються 330 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За словами міського голови, їм приділяється особлива увага з боку влади – йдеться про безкоштовне харчування, підтримку випускників та щорічне оздоровлення.

"Щорічно ми 100% оздоровлюємо дітей-сиріт. Це важливо, щоб діти відчували, що про них дбають. Це питання, що знаходиться на моєму особистому контролі", - наголосив О.Соколов. Особливі слова подяки міський голова висловив опікунам, які у житті мають свою почесну місію та є Людьми з великої літери.

Усім 28 цьогорічним випускникам О.Соколов вручив сертифікати на матеріальну допомогу від міської влади. І побажав дітям не забувати про своїх наставників, а також ставити у житті високі цілі й досягати їх.

Свято завершилося концертом, усі діти отримали солодкі подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.