Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:25:58

МНС-ники разом з Фоксом та Тротом вчили дітей безпеці

21.05.2014   09:44Агенцiя

Нещодавно, 14 травня, в ДНЗ №4 «Калинонька» були проведені заходи в рамках «Тижня безпеки дитини».

Малюки разом з майором служби ЦЗ Романенко Романом Володимировичем вирушили в подорож до «Країни безпеки». А допомагали їм у цьому мультяшні герої – лисичка Фокс та робот Трот. Діти навчились правильно діяти в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Була проведена бесіда про те, як правильно поводитись в супермаркеті, біля водойм. Повторили правила поводження з електроприладами, а також дії у разі виникнення пожежі.

З педагогічним складом та технічним персоналом закладу, майстром виробничого навчання Мирютою Юрієм Миколайовичем, було проведено заняття по відпрацюванню дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Слухачі були дуже уважні та вдячні, адже на них покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя, а від правильних, злагоджених та вчасних дій залежить не тільки власне життя, а і життя малечі.
 
Завідувач, Луговська Олена Миколаївна, дуже відповідально поставилась до проведення цього заходу. Впродовж тижня організувала роботу з батьками та персоналом через групове та індивідуальне консультування. Було виготовлено та розміщено стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені.
Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться підростаючому поколінню в майбутньому. Проведення таких заходів дає змогу забезпечити умови для збагачення досвіду дітей щодо безпечної поведінки та готує їх до дорослого життя.

Тетяна Моргун
Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.