Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 20:36:04

МНС-ники разом з Фоксом та Тротом вчили дітей безпеці

21.05.2014   09:44Агенцiя

Нещодавно, 14 травня, в ДНЗ №4 «Калинонька» були проведені заходи в рамках «Тижня безпеки дитини».

Малюки разом з майором служби ЦЗ Романенко Романом Володимировичем вирушили в подорож до «Країни безпеки». А допомагали їм у цьому мультяшні герої – лисичка Фокс та робот Трот. Діти навчились правильно діяти в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Була проведена бесіда про те, як правильно поводитись в супермаркеті, біля водойм. Повторили правила поводження з електроприладами, а також дії у разі виникнення пожежі.

З педагогічним складом та технічним персоналом закладу, майстром виробничого навчання Мирютою Юрієм Миколайовичем, було проведено заняття по відпрацюванню дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Слухачі були дуже уважні та вдячні, адже на них покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя, а від правильних, злагоджених та вчасних дій залежить не тільки власне життя, а і життя малечі.
 
Завідувач, Луговська Олена Миколаївна, дуже відповідально поставилась до проведення цього заходу. Впродовж тижня організувала роботу з батьками та персоналом через групове та індивідуальне консультування. Було виготовлено та розміщено стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені.
Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться підростаючому поколінню в майбутньому. Проведення таких заходів дає змогу забезпечити умови для збагачення досвіду дітей щодо безпечної поведінки та готує їх до дорослого життя.

Тетяна Моргун
Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини