Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 00:59:52

УВАГА! Конкурс малюнків «Планета дитинства» до Міжнародного дня захисту дітей

20.05.2014   14:40Агенцiя

З метою виявлення та підтримки творчої учнівської молоді та молоді з особливими потребами в Чернігові до Міжнародного дня захисту дітей буде проведено конкурс малюнків «Планета дитинства».

Організаторами конкурсу виступають: чернігівська міська централізована бібліотечна система, інформаційно-консультативний центр «Ти – не один» центральної бібліотеки для дітей ім. О. Довженка та ПриватБанк. Учасниками конкурсу можуть стати всі мешканці міста віком від 6 до 16 років згідно вікових категорій: молодша група 6-10 років; старша група – 11-16 років. На конкурс приймаються малюнки на папері формату А4, А3. Учасники конкурсу повинні обов`язково вказати: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, найменування учбового закладу, домашню адресу з поштовим індексом, контактний телефон.

Творчі роботи на конкурс «Планета дитинства» приймаються з 8 по 26 травня 2014 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22, Центральна бібліотека для дітей ім. О.Довженка. Контактний телефон: 77-51-29. Кожному учаснику конкурсу «Планета дитинства» (безкоштовно) оформлюється картка Юніора для отримання цінного подарунка (винагороди). Визначення переможців конкурсу буде здійснюватися шляхом оцінки малюнків членів журі конкурсу. Нагородження переможців відбудеться 2 червня 2014 року о 10.00 у приміщенні центральної бібліотеки для дітей ім. О.Довженка. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії і Латвії, об'єднуючи понад 610 000 школярів. В рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання фінансових послуг для дітей і підлітків, але і підтримує спортивний рух і програми популяризації здорового способу життя школярів.

Національна програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Насамперед, це захоплюючий, цікавий матеріал: мультфільми, презентації, ігри і навіть соціальна мережа для юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання, а у старшокласників є можливість на практиці вивчити економіку, бізнес і фінанси, і визначитися з майбутньою спеціальністю. Унікальна пластикова Карта ЮНІОРА, яка випускається за згодою та під контролем батьків, дає можливість не тільки користуватися "дорослими" можливостями і банківськими послугами, але і спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини